Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megszállta egyik osztálytársam...

Megszállta egyik osztálytársamat 1 Démon?

Figyelt kérdés
Furán viselkedik:nem érez semmit,megharap mindenkit,eltör mindent,felesel a tanárral,mindenhol ugrál,szünetben a lépcsőn,úgy kell le húznia a lépcsőn a torna tanárnak,bebújik az új szekrények alá eddig utáltam de most az egész osztály aggódik érte.
2011. okt. 29. 12:41
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
33%

Ha még észleltek olyan tüneteket esetleg, hogy idegen nyelven szólal meg, vagy természetfeletti képességei lesznek, akkor igen.

A megszállottság 10 leggyakoribb tünete:

1. Alacsony energiaszint

2. Jellemváltozás vagy gyakori hangulatváltozások

3. Belső hangok beszélnek

4. Drogfogyasztás, beleértve az alkoholt is.

5. Lobbanékonyság, impulzív viselkedés

6. Memória zavarok

7. Csökkent koncentrációs képesség

8. Hirtelen fellépő szorongás vagy depresszió

9. Hirtelen, minden nyilvánvaló ok nélkül fellépő testi problémák

Kiegészítés:

Szenvedélybetegségek nagy része:

1. szerencsejátékok normálistól eltérő játszása, élvezése

2. dohányzás

3. szexuális zavarok, aberáció, szexualitás élvezetének hajszolása

Alacsony rezgésszintű emberek esetében:

1. Bűnözés, bűnöző életforma

2. Gyilkosságok, szadizmus,

3. Mások anyagi vagy erkölcsi tönkretétele (rendszeres, ilyen a pl. a pletyka..)

Szellemi szinten:

Az igaz eszmék lejáratása, kinevettetése

Hamis eszmék terjesztése

Az egyén lejáratása a normálistól eltérő szokatlan viselkedéssel

2011. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
ezek hétfőn mind jelen voltak és még azok amiket írtam először a bűnözés eltört 1 vázát direkt 1 labdával
2011. okt. 29. 12:57
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
ha megszállás alatt lenne, iskolába se járna!
2011. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok:

Vagy egyszerűen hülye, nézd meg a tekintettét: a megszállottaknak husky tekintetük van általában, mint a kutyának. Egyébként meg, ha a közelébe viszel egy keresztet, vagy egy Bibliát egyértelműen kiderül, hogy miről is van szó.

De vigyázz, mert lehet, hogy csak teteti. Egy ezzel foglalkozó ember, akinek nyitva van a harmadik szeme, egyértelműen megtudja mondani, hogy teteti vagy nem.

2011. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
és még hozzá tenném hogy csak ha nagyon nagyon nagyon meg üti egy osztálytársam akkor reagál és vissza támad
2011. okt. 29. 13:06
 6/50 A kérdező kommentje:
hát van osztály társam és ő meg mondta van hogy van benne démon 1 mini kereszt nyakláncom igazi kereszt rajtam volt nem is jött a közelembe meg mikor a töri tanárom 1 bibliát hitt tan volt nem jött be csak akkor amikor vége lett az órának
2011. okt. 29. 13:12
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem szállta meg semmi. Egyszerűen csak retardált.
2011. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
72%
Égessétek el máglyán bmeg... könnyű egyből démont kiáltani. Lehet hogy mély lelki bajai vannak, ami akár a családi helyzetéből fakadhat, és ez eléggé furcsa módon nyilvánul meg. Vagy személyiségzavar, esetleg skizofrénia korai szakasza lehet. Eléggé buta aki még ma is hisz a démonokban, és nem a valódi okokat keresi. De ha neked igy könnyebb akkor locsold le szenteltvizzel hátha meggyógyul...
2011. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Démon szállta meg, hát ez jó. Igen el lett butítva ez a világ a középkorban(és azóta is butul).

Simán bekattant vagy csak tetteti, mert tudja hogy vannak páran a közelében akik hisznek a megszállásos blablában(mint te).

Bár ha a 2. teóriám a helyes, akkor eleve is egy degradált személy lehetett.


A mondatalkotásodból, szókincsedből, hangnemedből és az osztálytársad fura megnyilvánulásaiból(mármint úgy fura, hogy a pad alá búj stb). Nem lehetsz több 10-12 évnél, alsós vagy.

Lehet csak hiperaktív az osztálytársad(és most kitört magából rendesen) simán és speciális iskola kéne neki vagy tréning.

Ami mégjobb hogy a hiperaktívak mikor testileg 'lemerülnek' egy időre akkor bambán lesnek. Ha úgy néz el ne hidd, hogy démon szállta meg.


Ez rögtön 3 lehetséges racionális magyarázat. És nem is torllkodtam, pedig ide többnyire röhögni járok.

2011. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

1 15 éves vagyok

2 nem 1 pad alá hanem a a vas szekrény alá

3 én ismerem nem hiper aktív

4 még nem viselkedett így soha

2011. okt. 29. 14:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!