Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesóm és a voltbarátnőm...

A tesóm és a voltbarátnőm megbeszélték h sexelni fognak. Szóvá tegyem? Nagyon zavar

Figyelt kérdés
Rég nem járunk együtt,de ugymond jóba vagyunk az exemmel. 95%ig biztos vagyok benne h a tesóm és ő megbeszélték h d.ugni fognak. Nagyon zavar,és ideges vagyok is ez miatt. Úgy érzem elárul a tesóm ezzel,és a volt pasim se tisztel semennyire h ezt így kezdeményezi vagy belemegy.
2011. máj. 14. 16:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

"voltbarátnőm...és a volt pasim"


na most akkor mi van?

2011. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
eéírtam,elnézést. Szóvala volt pasim és a tesóm
2011. máj. 14. 16:28
 3/31 anonim ***** válasza:
46%
Menj oda harmadiknak,amúgy nem értem ezt a volt pasis dolgot,kutya közöd nincs a tesód meg a exed hol mikor kivel.
2011. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
59%
És neked melyikük szexuális életéhez van közöd egészen pontosan?
2011. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
En inkàbb beszélnék a tesóddal, hogy ne csinàlja ezt. Hàny éves a tesód és a volt exed?
2011. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nincs közöm hozzá tudom,de basszus mégiscsak a testvéremmel akar kikezdeni. A tesómat se értem hogyan tudom vele lefüködni vagy bármi mikor évekig volt velem.


Meg aztán a tesóm szokott engem gyanusítgatni meg fenyegetni h megöl ha meg tudja ha n meg az épp aktuális barátja vmit is csinálunk egymással. Nekem soha eszembe nem jutott h kikezdjek vmelyik volt pasijával. Mindig az járna a fejembe h (most vulgáris leszek nagyon) az ő p.inájába volt elötte a f.arka

2011. máj. 14. 16:32
 7/31 anonim ***** válasza:
20%
Hűha, akkor neked sok problémád lesz az életben, ha csak szüzekkel akarsz kezdeni... De ez a te problémád, nem a tesódé
2011. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
40%
A tesód részéről is hülyeség ez a volt barátos sértődöttség, meg a tiédről is. Volt, nincs, vége. Semmi közötök egymás magánéletéhez, bármennyire is nem tetszik.
2011. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

tesóm 25 exem 28.


Nem tudom hogyan szóljak,mert egyrészt tuti tagadni fog mindkettő,másrészt én leszek a bunkó mert elolvastam az üzit. Nem jelentkezett ki tesóm facebokról,és láttam az üzit amit írt. Pont az üzenet oldal volt így nyitva.

" alig várom a péntek estét,készülj mert szétszedlek,ugyis már rég volt benne részem. Pusszantés,ahova akarod,és ne szólj te se senkinek" vmi ilyesmi volt benne.

nem tudom ezt másképp értelmezni.

2011. máj. 14. 16:36
 10/31 anonim ***** válasza:
44%
jó nagy lúzer a volt pasid,ebböl csak tanulsz,nézd meg kivel jössz össze legközelebb.de az is lehet beképzeled z egészet.hagyd öket a francba.jöjj össze mással.
2011. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!