Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van szüksége sok nem...

Miért van szüksége sok nem monogámnak arra, hogy a monogámia látszatát fenntartsa?

Figyelt kérdés

Légyszi, írjátok meg a válasz mellé, hogy milyen neműek, hány évesek vagytok és másról írjátok-e, amit írtok vagy magatokról!

Pörgött itt az éjjel 5 hasonló témájú topic, abban merült fel a kérdés.



2014. jan. 10. 05:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Ezt neked kellene a legjobban tudni!
2014. jan. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
3%

Jaj ne már:)

Valóban pont a kérdező beszél álszentekről meg képmutatásról???

Elég átlátszó és már korán reggel!

2014. jan. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

Az gondolom nem új koncepció, hogy ebben a tásadalomban a kétfős, különböző nemű párok számítanak "normálisnak".

A nép nagy része megy a legkisseb ellenállás felé, így kényelmesebb. Aztn van a hedonista, aki tesz rá magasról. Valamint van a kettő közt álló mindkét opcióból a kellemest szeretné, ezért hazudik.

Nem olyan bonyesz ez a dolog.

2014. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:

Több vasat tartani a tűzben azért jó, mert több felé szóród szét a génjeid, többen adnak neked. Dupla embertől duplán kapsz jót, s még sorolhatnám. Ha nem dupla, akkor tripla, vagy még több, s ezek a jók sokszorozódnak. Több ember, több információ és a tudás meg hatalom. Több kapcsolat és csak mész előre. Ilyesmik lehetnek ebben benne.


(Igaz, én ezt nem művelem, de számomra ez a logikus levezetés.)

2014. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
szerintem ez a gyerkkorból gyökereződik, vagyis nem kapott elég szeretetet az anyjától igy felnőt korban is ezt keresi tudat alatt. Boldogtalan 1 kapcsolatban, d3e nem mer szembe nézni vele, és váltani, inkább megcsalja a párját. Lehet olyan is hogy önértékelési probléma van a háttérben, és ezzel akarja bizonyitani saját magának, hogy őt pedig szeretik.
2014. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Azt gondolom,annak a személynek,aki ilyen dologban hazudik,ez az életforma mindenképpen előnyökkel jár,ha ügyesen csinálja.Megéri neki,több személyt tarthat talonban,ezáltal több örömforráshoz juthat,az egóját növelheti,kényelmet kap,és ha jól csinálja,mindig van vésztartalék bukás esetén.Persze ehhez gyomor kell,én például nem tudnám ezt csinálni,bár nem tagadom,egyszer nem sok választott el tőle.Aztán rájöttem,hogy alapvetően monogám vagyok,nincs szükségem hazugságokra.
2014. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%

A monogámia a jelenlegi törvényekkel ellenkezik, azon kívül, hogy jelenlegi keretek közt a világvallások sem támogatják egyszerre több férj/feleség tartását. Plusz a mai lányok/fiúk 99%-a marhára nem örülne, ha kiderülne, hogy a partner mással is kufircol. Mivel az ilyen poligámok (jé, ez a szó is létezik!) nem akarnak egy büdös nagy pofont, és adott esetben egy tökönrúgást bónuszként, elhitetik az összes partnerrel, hogy csakisőlétezik.

19N és monogám vagyok.

2014. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

7: De szerintem ez nem így van. Mármint a nőknek - beszélgetéseim alapján - legalább 50%-ának sokkal jobban tetszik az a férfi, akinek több nője is van. És én is közéjük tartozom.

ÉS ha sok TITOKBAN poligám ember van, akkor SOK POLIGÁM EMBER VAN - tehát hibás a vélelem, hogy nincs poligám ember, és ez valami szégyellnivaló deviancia...

Nálam erény például.

Mért rejtegetné valaki a legértékesebb tulajdonságát???

2014. jan. 29. 02:34
 9/28 A kérdező kommentje:

" a mai lányok/fiúk 99%-a marhára nem örülne, ha kiderülne, hogy a partner mással is kufircol"


De hogyhogy utólagos kiderülésről beszélsz?

Pont arról beszélek, hogy mért titkolja?


Ha valaki nem titkolja, hogy van már valakije, vagy a későbbiekben szeretne, akkor el tudod dönteni, hogy tetszik-e Neked így ő, vagy nem, és akarsz-e vele járni.

És akkor soha nem alakul ki az a helyzet, amit leírtál.


Mért kell a hazugságot mindenáron belekeverni a szituba???

2014. jan. 29. 02:38
 10/28 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem legális, ha párkapcsolati szint fölé akarsz keveredni. Plusz a köcsögökben általában nincs annyi őszinteség, hogy közöljék is a partnerrel, hogy bocs, de nem vagy elég!
2014. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!