Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy nő nem kívánja annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem kívánja annyira a szexet a féfivel, pl terhes, vagy csak már kezdi egy kicsit unni, akkor is ugyanolyan féltékeny lesz, hogyha a férfi megcsalja, mint amikor még ő is jobban kívánta a férfit?

Figyelt kérdés
Nem a pasiknak keresek mentséget a félrelépésre!!! :) Csak a féltékenység természete érdekelne, hogy mitől és mennyire függ. Lehet pl, hogy van olyan, hogy a nő, akinek a kisbaba annyira leköti minden figyelmét, szeretetét, energiáját, hogy inkább örülne annak (vagy legalábbis engedné), hogy a férfi egy másik nőnél elégítse ki a vágyait, feltéve persze, hogy nem szeret bele, és nem hagyja ott a családját, csak testiségről van szó, és az is csak egy ideiglenes viszony. Ezt nőként kérdezem! :) Nincs még gyerekem, de nem tudom elképzelni, hogy örülnék egy ilyen helyzetnek. Viszont láttam már olyan párt, akiknél ez így működött. A nő a háta közepére sem kívánta a párja közeledését, szinte csak a baba számított neki, így a szexből sem csinált nagy ügyet, hogy a férje esetleg nem vele teszi, mondván, inkább menjen máshova, minthogy őt kerülgesse, annyira nem hiányzik neki. Volt már más is így ezzel?

2013. júl. 22. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Komolyan hány éves vagy te? "eltéve persze, hogy nem szeret bele, és nem hagyja ott a családját" Ki garantálja ezt?

Hát talán inkább a pasi is foglalkozhatna a babával, akkor egyenlő idejük lenne....

2013. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nőnél ilyenkor (terhesség, aztán szoptatás) hormonális változások is végbemennek, ezért is nincs sokaknak kedve a szexhez, nem csak az időhiány miatt. (Őő, és te, hány éves is vagy?) ;D
2013. júl. 22. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! ne haragudj, de ha fogalmad nincs arról, mi van szülés után, akkor ezt látom rajtad, a fáradtság, amikor leülsz és egyből alszol, se kép, se hang, kiesik a z idő,

más nem igen van, amit TE leírsz, akkor egész életedben ez van, ugyanis kisgyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond,

a kicsivel a legkönnyebb, etetés, tisztában van, kb 3,5 óra nyugi, ha jól van szoktatva a gyerek, de apa közben élvezkedik, ez arra jó, hogy vége, apuka előbb utóbb lelépne, szóval nem nyerő az ötlet, N

2013. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség!!! ha nem kívánja nem kívánja és foglakozik a gyerekkel és majd amikor helyre jönnek a nőben a dolgok újra együtt lesznek...de addig meg miért csalná meg ha szereti és egy "kicsit" is család centrikus.Persze nem mind1 h milyen mértékekig van "rosszul" a párjától de ez sem ad okot rá h megcsalja! Meg nem nagyon tudom elképzelni h ezt megengedné és nem lenne sz*r neki utána meg ha már te is én is kategória később erre rámehet a kapcsolat...
2013. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tapasztaltam még, hogy mi van a szülés után, csak tanultam biológiát, meg figyeltem a környezetemet. Nagy gyerek nagy gond, ez igaz, de másféle gondok vannak, amikor megszületik a baba, az egy teljesen új állapot, hiszen addig csak ketten voltak, onnantól meg már egy komplett család. Ilyenkor elő szoktak jönni bizonyos problémák. De biztos nem mindenkinél, ez gondolom, egyéni.
2013. júl. 22. 15:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de mint a nyitóban is írtam, nem a férfinek keresek mentséget, hanem a női érzések érdekelnek, hogy ilyenkor a féltékenység, a hűségességhez való ragaszkodás ugyanakkora szerepet játszik-e, mint a szülés előtt. Szóval csak egy szimpla kérdés, egy elképzelt szituáció, gondoltam, higgadtan beszélhetnénk ilyen témáról is, ami kissé talán tabunak számít. :)
2013. júl. 22. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem tabu.

Csúnyának érzik magukat a kismamák és még érzékenyebbek arra, ha mást talál vonzónak a párjuk. Tehát ez ront a helyzeten, nagyobb árulásként fogják fel.

2013. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végre egy őszinte válasz. :)
2013. júl. 24. 10:03
 9/10 zoliba' ***** válasza:
46%
az én feleségem szülés után figyelt arra,h ki legyek elégítve bármilyen módon is... Én meg figyeltem rá,ha fáradt,ne piszkáljam. Akkor megoldottam magamnak a wc-ben. Nem minden férfi önző paraszt ám...
2013. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy vkinek csökken a szexre az igénye, nem azt jelenti, hogy kevésbé kívánja a párját vagy akár a szexet. Nekem is volt időszakom, amikor nem kívántam annyiszor a szexet (pl. amikor elkaptam egy jó kis gombát vagy amikor nagyon fárasztó időszakom volt a munkában)... ettől még ugyanúgy kívánom és szeretem a párom, szóval nem, nem lennék enyhébb, hogyha ilyenekért már rögtön félrekettyint, és ugyanolyan féltékeny lennék.
2016. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!