Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés egy férfinak...

Milyen érzés egy férfinak amikor kívánja a szexet, de nem kapja meg? Mihez lehet hasonlítani?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 06:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Tö könrúgáshoz...
2014. jan. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

két példa:

- mint amikor vizelned kell de nem tudsz elmenni.

- mint amikor viszket a hátadon egy pont ahol sehogy sem éred el.


Persze nem "fizikailag" ilyen érzés. De kb. ilyen őrjítő. Másra sem tudsz gondolni :)

2014. jan. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Hasonlíthatatlan, belső feszültséggel terhes, majd szétrobban az ember. Nem túlzás talán azt állítani, hogy a partner részéről a kapcsolatot romboló legaljasabb megnyilvánulások egyikének tekinthető, ennek ellenére gyakori.
2014. jan. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan olyan, mint egy nőnek
2014. jan. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Brutàl rossz!Ezt nőknek nem javaslom hogy alkalmazzák ezt a terrort férfi partnerüknél mert,ilyenkor még a guruló gesztenyét is...!
2014. jan. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Szelsosegesen: En erzelmi oldalrol kozelitem meg. Mint amikor a nod arcon kop, hogy nem lat ferfinek, nem szeret, nem tisztel. Egyszeruen lesz@r.
2014. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
A férfiak körében ez az érzés ritkán tart sokáig, mert keresnek olyat, akitől megkapják.
2014. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem olyan mint a nőnek. Kielégítetlen marad, legalábbis nekem húzó érzésem van az alhasamban ha nem kapom meg amit akarok.
2014. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Feltalálták már az önkielégítést is. Sosem értettem ezt a problémát. Előfordul, hogy valakinek nincs kedve, ezt is tiszteletben kell tartani.
2014. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

6. válaszra : Vagy csak fáradt, vagy nincs hangulata?


Kérdésre: Nyilván pont olyan, mint egy nőnek. Kellemetlen, feszültté tesz, de csomó dologgal lehet enyhíteni a hiányérzetet (pl önkielégítés). Minden ember életében adódik/adódhat hosszabb-rövidebb szexmentes időszak. Ki lehet bírni, emberek vagyunk, nem állatok.

2014. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!