Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés az amikor valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az amikor valaki szerelmes valakibe és csalódik benne mert az eldobta magától mint egy koszos megunt zoknit? Mihez lehet hasonlítani azt a fájdalmat azt az érzést?

Figyelt kérdés

szétlőtt térd.

nyomorlövés.

kulcscsonttörés.

sípcsonttörés.

elvágott ujj.

3-ad fokú égés.


na melyik?


2014. jan. 7. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert sajnos nem tudom nem leszarni, aki leszar.
2014. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül gyomorlövés, de attól sokkal rosszabb
2014. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mintha a szívedet akarnák kitépni a helyéből... kb...
2014. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

egyet kihagytam.


élveboncolás.

2014. jan. 7. 14:54
 5/10 Költőnő? ***** válasza:

egy kisebb halál. Talán a második állhat hozzá a legközelebb bár még sosem lőttek gyomron.

A szívem viszont már tépték ki képletesen :(

2014. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
talán egy munkagép által leszakított végtag,vagy egy tüdőbe fúródó éles tárgy
2014. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy egy vesén szúrás a,i állítólag annyira fáj h kiabálni sem bírsz...
2014. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

költönő már megint ábrándozik.


hiába csalódsz benne szeretni fogod. És olyankor is visszaengednéd amikor már akkor se érdemelné meg ha térdenállva könyörögne.


Egyébként erre nincs hasonlat. Sokkal rosszabb a halálnál az az időszak, nem hiába van az, hogy sokan nem tudják tulltenni magukat, és előfodult már az öngyilkosság.


Egy olyan életed lesz, ahol éveken keresztül csak úgy kelsz fel, hogy már mikor mehetsz aludni. Nem fog érdekelni semmi és senki.


Lassan de mindenkit ellöksz magadtól mígnem egyedül maradsz. Aztán elkezdesz azon gondolkozni hogy ez a napi 12 óra semmittevés mivel jobb a halálnál.


És ez egészen addig megy így, míg nem találsz újabb célt. Vannak akiknek ez nem sikerült, és már nincsenek közöttünk (szerencsére ritka). De őket is megtudom érteni, mert mikor én is benne éltem ebben, én se gondoltam hogy van kiút.

2014. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább olyan mint egy tökön rúgás. Hirtelen nagyon fáj de utána már csak az emlék lesz kellemetlen.
2014. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint mikor leszurnak de a kést még jól megis forgatják benned, vagy mikor kitépik a szíved :S
2014. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!