Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe? Nem...

Mit tennétek a helyembe? Nem tudom meddig bírom még.

Figyelt kérdés

szüleimnél élünk van egy 9 hónapos babánk.19 éves vagyok.állandóan hurcibálják magukhoz a gyereket(főként apa élettársa) és ez már eléggé zavar.szeretnék a gyerekkel több időt tölteni ezt már nekik is elmondtam,de mintha a falnak beszélnék.szeretem,imádom a babámat,és nagyon is éreztetem vele.rengeteget foglalkozok illetve foglalkoznék vele ha tudnék de konkrétan kirángatja a nő a kezemből hogy ő kiviszi.és úgy érzem,hogy a gyerek nem tekint rám az anyjaként.ez a legrosszabb az egészben.lehet csak beképzelem de ez nem lesz jó így.nem nekik szültem,ezt valahogy a tudtukra kéne adnom.de hogy?

Normális válaszokat szeretnék!

Köszönöm!


2014. jan. 10. 12:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
*emberként
2014. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%

"szüleimnél élünk van egy 9 hónapos babánk.19 éves vagyok.nem nekik szültem,ezt valahogy a tudtukra kéne adnom.de hogy?"


mondjuk úgy nem csináltatod fel magad 18 évesen, hogy anyádék nyakára lebabázz... keress albérletet, menj el dolgozni a barátoddal együtt. vagy az apa már nincs is képben? nem csodálkoznék...

2014. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem tetsdzik, add bölcsibe, menj vissza dolgozni, és menjetek a pároddal albérletbe. Amíg náluk éltek sajnos az ő szabályaik érvényesek
2014. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
5 perc után menj utána, és vedd te is ki a kezéből, hogy ne terheljük szegény mamát, így is van elég dolga. Majd megköszönöd a felvigyázást és kiviszed. Ezenkívül figyeld meg mikor szokott általában jönni és akkor altasd a gyereket. Amikor meg váratlanul jön babázni,akkor meg mond hogy épp indultunk sétálni, és elviszed. Amúgy ezek a játszmák csak ideig-óráig fognak működni, tényleg a legjobb lenne elköltözni.
2014. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
ne dolgozni menjen "vissza", hanem az iskolapadba...
2014. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez a tipikus esete amikor kamasz fejjel szül a gyerek a szülőknek egy gyereket.

Költözzetek külön.

2014. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Gyerekkel már ne tanuljon, dolgozzon.
2014. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

próbáltam erről beszélni,apukám még meg is érti,de a nő nem igazán.külön éltünk.csak szeretnénk házat venni,és apukám mondta hogy költözzünk vissza amíg lesz kis önerőnk,ne a semmire vegyünk házat.annyit mondott hogy számlák fele plusz a kaja fele a miénk(ami jóval olcsóbb,mintha külön élnénk)

köszönöm hogy páran így gondoskodtok a jövőmről,de kijelentem a sulit kijártam,szakma a kezembe.és nem viccből ''csináltattam'' fel magam ahogy hiszitek.mielőtt megjegyzést kapnék,nem vagyok egy könnyűvérű lány,nekem a gyerekem apja volt az első és egyetlen!!

2014. jan. 10. 14:00
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

Akkor fogad el, ha nem költöztök ő ilyen.



18 évesen még jó,hogy nem volt 100 pasid.

2014. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

és a nővel nem lehet erről beszélni?

(+ amellett, hogy nem igazán bízza rád a gyereked láthatóan szereti, gondját viseli? és veled amúgy jóban volt/van? )

2014. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!