Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok a helyembe?...

Mit csinálnátok a helyembe? Lassan nem birom már ezt igy tovább.

Figyelt kérdés
Amiota kiderült hogy babam lesz az eléttársam megörjit.Most vagyok 4 honapos terhes de ő már meg vett mindent az én tudtom nélkül.Idáig bármit vettünk közössen választottuk ki.Most ő egyedül megvette a pelenkázot,kiságyat stb..amik nekem nem tetszenek és nem is a legjobbak.Ráadásul a kiságy nem rácsos hanem csak egy gyerek ágy.Amibe szerintem nem lehet egy kisbabát rakni mert hiába van kb 20cm oldala ő abbol kieshet.Az élettársam állitja hogy szolt nekem mikor ment vásárolni de ez nem igaz.Ha igy lenne biztos hogy mentem volna én is mert ezek a dolgok szerintem engem jobban érintenek mint őt.
2009. júl. 10. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rácsos ágy kell a kisbabának az biztos.

Beszélj a pároddal, hogy ez neked így nem jó.

És, hogy te szeretted volna kiválasztani a praktikus dolgokat, mert ő honnan is tudná, hogy mi kell egy nőnek...

2009. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ennek ugyanúgy kéne érintenie mindkettőtöket,és nincs olyan,hogy ez csak az egyik feladata.

Úgy látszik,a párod kicsit túlbuzgó...biztos már nagyon várja.Magyarázd el neki,hogy mi miért nem jó,(de nem kell mindenben hibát keresni)és menjetek együtt.Mondd meg neki,hogy ezekből a vásárlásokból te sem akarsz kimaradni.

2009. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy ezt írom, hidd el nem rosz szándékból, de ahelyett hogy tőlnk kérdezed mit tegyél, minden enerrgiáddal arra kéne öszpontosítani, hoyg beleverd a párod fejébe mi kell egy kisbabának. Ráadásul elmondhatnád neki, hoyg a várandós kismamák egyik legörömtelibb készülődési folyamatától foszt meg téged...a vásárlástól.

Beszélj vele! Ha nem mondod neki vagy nem elégszer mondod akko rnem lesz foganatja.

A kiságy amit vett az nem jó,sem biztonság szempontból sem egészség szempontból.Fájni fog a hátad a hajolgatástól, ha folyton olyan alacsonyra kell letenned a babát aludni majd onnan felvenni.

2009. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát én tuti mondanám neki hogy akkor most szépen megindulunk és visszacseréltetjük egy praktikusabb,jobb kiságyra.Nálunk inkább én nézegetek és mondom hogy mi az elképzelés aztán mutatom a férjemnek(azért is én nézegetek mert ő dolgozik nincs úgy ideje én itthon vagyok).Nekem is nagyon rosszul esne ha a vásárlás örömétől megfosztanának amit már annyira várok hogy nem igaz.Úgyhogy beszéld ezt meg a pároddal és ha van rá mód szerintem cseréltessétek ki.Ha nemrég vette és megvan a blokk akkor csak visszaveszik.

2009. júl. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ágyat cseréltessétek ki mert az nem jó. A baba pár hónaposan feláll ki esik belőle és annyit nem ér hogy összetörje magát!!
2012. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!