Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok meztelenül lenni...

Szoktatok meztelenül lenni otthon?

Figyelt kérdés

Nem csak arra gondolok,hogy egésznap meztelenkedtek,hanem pl.fürdőből kijövetel meztelenek vagytok.Vagy ha készülődtök valahova,akkor amíg keretek ruhát mondjuk a ruhaszárítón addig meztelenül vagytok.


Ha van/nak gyerek/ek,hogyan reagálnak ilyenkor?Esetleg fordítva,a gyereketek szokott előttetek meztelenkedni?


Én szeretnék meztelenkedni itthon,de nem tudom mit szólnának a szülők,vagy hogy hogy mondanám el.Pl.meztelenül mennék be a fürdőbe,és úgy is jönnék ki.Vagy egésznap csak boxerben lennék,és aludni is meztelenül szeretnék. Szerintetek?


2014. jan. 17. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kint hagyom a törölközőt, vagy az alsónadrágot, akkor nekem kell átmenni a szobába, mert senki nem hozza be utánam, mondjuk én nem is szégyellem magamat mert jó testem van.

Aludhatnék meztelenül, de butaság, nyaranta meg csak alsónadrág van rajtam.

21/F

2014. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én egyrészt megfagynék, másrészt eléggé belátnának a szomszédok. ha család is lenne, akkor végképp nem.
2014. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Ennél többet is...de meg nincs gyerek, ha lesz sem fogom szégyelni a testem, de csak úgy, már nem leszek csupaszon, a szüleim is mozogtak ruha nélkül a lakásban, de csak úgy nem voltak meztelenül, mint pl mi most, hogy csak ketten élünk..

Nem okozott törést, nem ettem mutgatós..

Természetesnek taroaz emberi testet, a maga valóságában is..

2014. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, kényelmetlenül érzem magam meztelenül. Fürdéshz is beviszem a pizsamát és a törülközőt, nem rohangálok meztelenül.
2014. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. Mert felfázok, megfázok és amúgy is 2 hosszú ujjúban szoktam bent lenni mert fázós vagyok. Ugyan ezek okok miatt nem is tudok mesztelenül aludni.
2014. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha már nem is mászkálsz meztelen,de az alvást nem értem,miért csak szeretnél?Miért nem alszol úgy?
2014. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

HÁt most így télen nem igen, annyira azért nincs jó idő. A fürdőből kijövet a hálóig meztelenül vagyok, vagy néha csak köntösben vagyunk utána este, de amúgy alsónemű meg pizsama nélkül.


Nyáron szex vagy fürdés után szoktunk meztelenül lenni egy ideig, de úgy spontán nem igazán.


Ketten vagyunk csak a férjemmel, ha lesznek gyerekek, akkor ilyesmi természetesen nem lesz előttük, nem tartjuk normálisnak.


Szerintem hagyd ki ebből a szüleidet. Meztelenkedj a szobádban magadra zárt ajtóval, de hidd el, rajtad kívül senkit nem érdekelnek az intim testrészeid. A családhoz hozzátartozik az együttélés, melynek része az, hogy alkalmazkodunk a többség igényeihez - ami általában kizárja az otthon szándékos meztelen rohangálást.

2014. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek. Aludni mindig meztelenül szoktam, nyáron napközben is sokat vagyok meztelenül. Csak akkor szoktam egy alsót felvenni, ha asztalhoz ülök.
2014. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron gyakran, mivel meleg van. Télen nem, mert akkor nagyon sokat kellene fűteni.

Ha lesz gyerekem, előtte is mehet szerintem a dolog gond nélkül, nem baj, ha azt szokja meg, hogy az ember teste normális. Az én szüleim nagyon prűdek voltak, ez rengeteg problémát okozott. Például a kollégiumban nem tudtam zuhanyozni, csak hajnali kettőkor hideg vízben, mert nem bírtam elviselni a tudatot, hogy más megláthat (nem volt függöny a zuhanyzón).


Ha viszont nálatok a családban nem divat, akkor nem célszerű elkezdeni meztelenkedni. Vaólszínűleg a szüleid nem örülnének neki.

2014. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Én igen. Télen is előfordul, mert nagyon fűtenek.

Aludni mindig meztelenül szoktam, semmilyen alvó alkalmatosságot nem tudok elviselni, mert kényelmetlennek érzem és zavar.

2014. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!