Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is hülye vagyok...

Szerintetek is hülye vagyok hogy meztelenül vagyok otthon?

Figyelt kérdés

Mindig meztelen szoktam lenni otthon (most is) de délelőtt jött az unokatesóm és kopogás nélkül jött be a szobámba aztán azt mondta hülye vagyok hogy így mászkálok otthon. Szerintetek is?

15/L


2013. júl. 24. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha meleged van, hát meleged van!
2013. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Hát hülye nem,csak fura...

Én max akkor lennék így,ha egyedül vagyok...

2013. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
hát fura, de legalább bikinit vehetnél fel ;)
2013. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Én is meztelen vagyok otthon,nem mondom,hogy mindig,de nagyon sokszor.Nekem is mondtak már hasonlót.
2013. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

hát én kellemetlenül érezném magam meztelenül itthon de ha neked így kényelmes akkor ne foglalkozz vele,hogy más mit mond:)

16/l

2013. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Fúj és mindenhova úgy ülsz le? Guszti lehet, amikor felállsz és ott egy fehéres folt a kanapén/fotelen...
2013. júl. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
egyetértek 2-3-al
2013. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel egyáltalán nincs gond én szerintem.

Ilyen idősen én is meztelenkedtem és persze most is, akkor azért magamra vettem egy bikinit mert sokszor itthon volt valaki, akkor csak a szobámba nudiztam.

Amióta egyedül élek egy albérletbe azóta csak meztelenül vagyok otthon főleg ilyen melegbe. Ha hűvösebb van akkor magamra dobok egy fürdőköntöst vagy valami otthoni ruhát egy nagy pólót meg egy kis gatyát. Most éppen van rajtam ruha mert még el kell mennem és nem akarok szenvedni az öltözéssel, igaz csak egy bugyit meg melltartót kéne felvennem és felhúzni az egybe ruhám, de az is vagy 5 perc. De általában ha hazaérek munkából első dolgom az hogy bemegyek a fürdőbe és teljesen levetkőzök meztelenre.

Télen is meleg van itt 26 fok van mindig a távfűtés miatt akkor is meztelenül vagyok csak egy térdig vagy combig érő zoknit veszek fel mert akkor a padló azért hidegebb és a lábam az nagyon fázós, meg néha egy hosszú pólót. De én már vagy 3-4 hónapja csak meztelenkedem itthon. itthoni ruhám nagyon nincs is mert minek. Ha jön valaki akkor csak magamra kapok általában egy dresszt vagy ha a postás jön akkor gyors egy itthoni egybe ruhát ami fel van akasztva az ajtó mellé gyors az övet megkötöm és le is megyek. Nagyon nem szoktam ebből gondot csinálni.

24/N

2013. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Ninc sezzel semmi gond hogy meztelen vagy. Ha neked igy jó, igy kényelmes a te választásod, hogy ruhában izzadsz vagy meztelenül élvezed a meleget.

Én is ha tehetem mindig meztele vagyok.

Nagyon sajnálom, hogy pont a te korodban nem mertem otthon meztelenekedni.

2013. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
a párom kb ilyen korában kezdett el meztelenkedni én meg olyan 20 éves koromban a mai napig meztelenül vagyunk itthon szinte egész évben, nincs ebben semmi hülyeség. ha valaki így érzi jól magát az legyen neztelenül.
2013. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!