Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha otthon általába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha otthon általában meztelenül vagyok? Vagy egy pólóban+alul semmi.30/F.

Figyelt kérdés
Egyedül élek, jelenleg nincs is senkim, nem vagyok perverz vagy ilyesmi, csupán így érzem jól magam.. Haverokkal beszélgettünk valamiről és szóbajött, hogy az egyikük csaja ki nem állhatja, ha a pasi egy szál p.csben flangál otthon. Ti hogy álltok a dologhoz? Lányok-fiúk.
2013. szept. 7. 14:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem praktikus, ha rádjön a f...verhetnék, akkor nem kell még azzal is húznod az időt, hogy letolod a nadrágot.
2013. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Valami nadrágot ha mást nem is illik magadra erőltetni.. ki tudja mikor kopog be valaki akkor meg szépen fogsz kinézni :DDD
2013. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem igazán szokásom. De ha te így érzed jól magad, akkor mi a baj? L
2013. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Rajtam mindig van legalább egy boxeralsó.
2013. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
pasim nem flangál egy szál brébe itthon,mivel én is hím vagyok.de örülnék ha a csajom egész nap pucér lenne:DD
2013. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én aludni szoktam így.
2013. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jó dolog szellőztetni, de azért egy boxert csak felkapnék magamra. :D Persze ahogy neked jó, ha már nincs aki beleszóljon.
2013. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ha kopog valaki vagy csöngetnek, kb 10 másodperc magamrakapni egy rövidnadrágot vagy boxert plusz egy pólót..
2013. szept. 7. 14:34
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is imádok egy szál f..aszba flangálni itthon csak az a kár, hogy én a szüleimmel élek még, de ha egyedül élnék tuti lógna a kolbász egésznap.
2013. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amíg nem látlak, addig nekem olymindegy...
2013. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!