Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nem foglalkoznak a...

A szüleim nem foglalkoznak a lelki gondjaimmal. Ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés

Már jópárszor beszéltem velük komolyan, úgyhogy ha lehet ezt NE javasoljátok.

Lelkisegély szolgálatok sem érdekelnek!

Ahhoz meg túl elcseszett ember vagyok, hogy barátnőm legyen vagy barátaim legyenek.

Ennek türkében mit tudtok javasolni?


2009. dec. 2. 18:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ebből a pár mondatból sok minden nem derül ki. Mik azok a lelki gondok?
2009. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ezek szerint semmilyen külső segítséget nem akarsz elfogadni, nem marad más mint leülsz magaddal és végiggondolod a dolgaid. Kitűzöd a céljaid, meghatározod, hogy ezek eléréséhez mit kell tenni és nekilátsz.

Én a helyedben a végiggondolás után elfogadnék segítséget is.

2009. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Milyen lelkiproblémáid vannak, és hány éves vagy?
2009. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:

Ilyenkor tesód holvan?????

Én néha vele jobban megtudom beszélni a gondjaim mint édesanyámmal..

Tényleg hány éves is vagy????

és fiu lány??

2009. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Lelki gondokat említesz, de minden lehető segítséget alapból kizársz..mégis mit vársz? Azt hogy majd vki javasolni fogja a Lelkisegély drazsét, azt pedobod, és volt-nincs gond??!

Akkor menj el pszichológushoz, mást nem tudok mondani, vagy annak is vmi akadálya van ?

2009. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
(utolsó vagyok) természetesen azt akartam írni, h " Bedobod" nem "Pedobod" nem tudom, h ezt hogy sikerült összehoznom omfg :DDD
2009. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

21/F vagyok.

A problémáimat nem szeretném részletesen leírni, de önbizalomhiány, zárkózottság, depressziós hangulat és mindez elég intenzíven.

Szüleim persze abban a hitben vannak, hogy amíg megvan a kezem-lában és a belsőszerveim nincs probléma, mert el tudok menni az iskolába és dolgozni.

Anyukám meg kifejezetten örül hogy nincsenek barátaim, így sokat tudok neki segíteni otthon.


Pszichológushoz azért nem megyek, mert azzal beismerném ténylegesen hogy vmi nem OK nálam, és szégyellném magam előtte.

áteren már gondolkoztam a gyógyszer végett...

2009. dec. 2. 19:17
 8/27 anonim ***** válasza:

Kokainozz attól boldog leszel!

Jó csak vicceltem!!! De mindenképpen fordulj szakemberhez. Már így is beismerted h gond van veled. Már csak a segítséget kell elfogadnod.

2009. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg ilyen a helyzet, akkor mást nem tudsz, tenni , mint szakemberhez fordulni, amúgy ha pszichIÁTER-hez mész, akkor ugyanúgy beismered, h vmi nem okés, viszont talán előbb pszichológussal kellene próbálkoznod, mert lehet h van vmi terápiás megoldás, a pszichiáter csak vmi antidepresszánst és nyugtatót, (pl. frontin-t vagy xanax-ot) fog nagy eséllyel fölírni, amitől 1-2 hét alatt függővé válsz, a problémákat pedig inkább csak átmenetileg elnyomja, nem oldja meg ez, viszont ha se barátaid stb. amit írsz, akkor elég mélyen gyökerező önértékeléssel kapcs. problémáid lehetnek.
2009. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy nem tudnék végigcsinálni egy terápiát. Max. életem végéig antidepresszánsokat szedek.
2009. dec. 2. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!