Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírjuk tovább idegileg,...

Nem bírjuk tovább idegileg, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. 14 éve összeköltözött az édesanyám és a nevelőapám (az anyukámé a ház és én is velük élek.) Van egy közös gyermekük is.

Nos, a nevelőapám vállalkozó és anyával ketten vitték a vállalkozást ,azonban rengeteget vitáztak emiatt. Szörnyű volt minden nap hallgatni a veszekedésüket. A nevelőapám már annyira "belezavarodott" a munkába hogy a mérgét ,dühét minden nap a mi nyakunkba öntötte.

Az édesanyámnak és nekem is mostanra elegünk lett a dologból és a nevelőapám elköltözött, ennek már egy hónapja.

Egy hete kb folyamatosan zaklatja az anyukámat ,olyan dolgokat vág a fejéhez amik hírül sem igazak. Jópofizik mindenkivel hogy fogadjuk vissza mert ha nem tönkreteszi az életünket.

Az anyukám már teljesen kimerült idegileg ,és őt látva én is alig bírok aludni az idegességtől.

Ilyen helyzetekben mi lenne az okos döntés? Mert az biztos hogy, ha nem teszünk semmit ,nem fog minket békén hagyni.


2014. jan. 20. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Távoltartási végzés.
2014. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konzultálni egy jó ügyvéddel?
2014. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ügyvédre jelen helyzetben sajnos nincs pénzünk.
2014. jan. 20. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
vannak ingyen ügyvédek is. utána kell járni. esetleg rendőrségen kérdezzetek rá, hogy mit lehet tenni
2014. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!