Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszabb kapcsolatban elok....

Hosszabb kapcsolatban elok. Ti milyen gyakran talalkoztok barataitokkal?

Figyelt kérdés

En 16 eve kapcsolatban elek. Es ugy hianyoznak a barataim! Valahogyan nem tudjuk osszehozni "ugy, mint regen.", amikor is még nem voltunk komoly kapcsolatban. A gyerekek is mas-mas eletkorban vannak. 1-2 baratom mar valason is tul van. A felesegek meg kepesek 1 uveg colan osszeveszni.


Regebben szinte minden hetvegen egyutt voltunk. Akkor a heti dolgokat beszeltuk meg. Hogy kivel mi tortent. Ma meg! Semmmi! Egy evben talakozunk 3-szor. Az is ilyen nyogvenyelos az asszonyok elott, hogy hogyan vannak a gyerekek, stb...?


Tudok mindegyikre szamitani teljes mertekben. Es ok is ram. Ezert is nevezem oket a barataimnak. De olyan keveset eluk meg kozosen a mindennapokbol!


Vagy csak el kellene fogadni, hogy idovel igy valtozunk es egyszeruen nincs ido ra. Nem tudom.


Nektek is valtozott?


40F


2014. jan. 21. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:

"egyszeruen nincs ido ra"


Arra van, amire akarod. Ha fontos, akkor talalsz ra modot. Kifogas mindig van.

2014. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Havonta jövünk össze valamelyikőnknél,szerencsére jól összeszoktak a párok is,így 8-asban elvagyunk,addig gyerekek nagyszülőnél.Nyaralni is szoktunk együtt,akkor gyerekek is jönnek,de tavaly pl csak felnőttek vizitúrázni mentünk 3 napra.

A csapatból 2 pár az én,1 pár a feleségem régi barátja,10 év alatt közös barátságok lettek.

Persze sokan lemaradoztak,de ilyen az élet.



Akarni kell csupán.

2014. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem két jó barátnőm van. Az egyik közel lakik, de reggeltől estig dolgozik, a másik meg tőlünk 70 km-re. Jó, ha kéthavonta össze tudunk jönni.

Ráadásul a mi gyerekeink egykorúak, ők is nagyon hiányolják a többieket.

Csak egy kocsink van, a párom is sokáig dolgozik.

Ez van.

2014. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

3. vagyok

Csak akarni kell...

Akkor én járjak két kicsi gyerekkel busszal, BKV-val BP-re és látogassam a másik barátnőmet este 8 után, szintén busszal. Mert csak akarni kell...

2014. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Akkor én járjak két kicsi gyerekkel busszal, BKV-val BP-re és látogassam a másik barátnőmet este 8 után, szintén busszal. "


Miert kellene este 8 utan???? Amugy nem ertem mi a problema a BKV-val, millio ember letezik es el boldogan kocsi nelkul....

2014. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Az egyik barátnőm estig dolgozik, azért este 8.

A BKV-val és a busszal sincs semmi bajom. De Te utaztál távolsági buszon 1,5 órát, majd BKV-ztál fene tudja mennyit egy 1 évessel és egy 5 évessel?

2014. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vőlegényem évente 5-6 alkalommal találkozik a barátaival, neki ez elég. Én évi 2-3x maximum a barátnőimmel, mert mind más városban tanulnak, messze tőlem :(
2014. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4 éve vagyunk együtt, és mind a mai napig szeretném látni, amikor csak lehet, így ha csak nem vagyunk másik városban a munkánk miatt, minden nap találkozunk.

24/L

2014. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy alakult, hogy ha találkozunk a barátokkal, akkor mindenki hozza a párját is, úgyhogy ilyen gondunk nincs. Szerencsére nagyon jó kis társaság, általában szétröhögjük magunkat ilyen bulik alkalmával, nagyon szuperek. :)

Ha hiányzik a baráti társaság, szervezd meg a találkozókat. Lehet, hogy hetente nem tudjátok megoldani, de ha a többieknek is hiányoznak a közös beszélgetések, akkor szerintem össze lehet egyeztetni, hogy valamivel többször tudjatok találkozni.

2014. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajna nekem eltűntek a barátaim az évek alatt,pedig szívesen találkoznék néha velük :)

A férjemnek 1-2 haverja van,de nagyon ritkán tölti velük az idejét,mert sajnos más városban laknak mint mi.

Szerintem ez nem jó,többet kéne barátkozni,és tartani kellene a meglévőkkel is kapcsolatot,én nem nyugszom bele ebbe,és keresem a barátokat 35 évesen is :)

2014. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!