Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, ha valaki komoly...

Normalis, ha valaki komoly kapcsolatban el, hazassagot tervez es a parja tartja a kapcsolatot regi udvarloival?

Figyelt kérdés

Vajon csak nagyon feltekeny vagyok, vagy ez a szitu nem normalis?

Egy tarskereso honlapon keresztul ismertem meg a paromat. Azonnal beleszerettem es tudom, hogy o is szeret engem. Latom rajta es megbizom benne. Szinte egyutt is elunk, annyit vagyunk egyutt; egymastol mindossze tiz percnyi setara lakunk. Kozos jovot tervezunk, csaladot, gyerekeket, egy normalis, atlagos eletet.


Viszont nagyon zavar, hogy volt ex-baratok, korabbi udvarlok, olyanok, akikkel randizott is korabban, kalandok es olyan is, akivel le is fekudt stb. szoktak neha rairni neten (facebook-skype). Nem sokat, par sort (legalabbis ennyirol tudok, de nem hiszem, hogy titkolna). "Boldog Karacsonyt, hogy vagy-koszjol" stb.


A skype ismerosei kozott legalabb 20 olyan pasi van, aki ossze akart jonni vele, face-n vannak ex-pasik az ismerosei kozott.


Ketszer-haromszor probaltam vele megbeszelni, hogy nekem nagyon rosszul esik es bant, hogy azoknak irogat, akik meg akartak dugni (bocs a kifejezesert, nincs jobb szo). Sajnos mindig osszevesztunk es nekem kell hulyenek ereznem magam, hogy rosszul esik, ha rair-visszair azoknak a gyokereknek, akik csak ki akartak hasznalni. A baratnom indoka az, hogy nem akar bunko lenni.


Nem azt szeretnem, hogy ne legyenek ferfi baratai, ismerosei, csak azoktol esnek rosszul uzenetek (plane, ha valaszol is) akik a not latjak-lattak benne. Erre mindig azt kapom meg, hogy betegesen feltekeny vagyok es miert bantom ot. (?) Pedig eszerveket hozok fel, es szepen kerek, magyarazok (nagyon turelmes ember vagyok).


Szerintem az lenne a normalis, ha megismerkedem es megszeretek valakit, akkor nem tartom a kapcsolatot exekkel, regi udvarlokkal, kalandokkal, nem? En legalabbis igy teszek, mert tekintettel vagyok a paromra es az erzeseire.



2014. jan. 7. 00:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Megnyugtatlak minden férfi a nőt látja benne. Ennyi erővel tiltsd el minden férfivel való érintkezéstől.
2014. jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
mint mondtam, en nem "tiltok" csak nem teszek/tennek olyat, ami tudom, hogy szarul esik a masiknak. te mit ereznel, ha a szerelmed olyanoknak irogatna, akiket tarskeresokon ismert meg?
2014. jan. 7. 00:49
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

ne kattogj ezen. rám is néha rámírnak ugyanígy, visszaböfögök valamit mert én sem akarok bunkó lenni, de a lényeg hogy boldog párkapcsolatban éltek együtt, nem?!

te vagy az, akibe beleszeretett, akivel szeretne megöregedni, és én sem akarok bunkó lenni, de aki minden nap d*ghatja. ne generálj problémát ha nincs, örülj , hogy boldogok vagytok.

25L

2014. jan. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
11%

Az, hogy olyanokkal beszél, akik régen hajtottak rá, azt leszarnám.


De azt viszont már nem, hogy olyanokkal is beszélget, akikkel régen dugott. Az biztos, hogy én a helyedben addig veszekednék vele, míg ki nem törli azokat tiltással a büdös pics ába. Mert azért ez tényleg milyen dolog, én pl. rohadtul undorodnék az ilyen barátnőmtől. Nekem is volt olyan csaj, aki szintén beszélgetett az exével. Emiatt nem ment a kapcsolat, nekem ez undorító volt.


Aztán azóta kizárólag szűz lányokkal kezdtem. Szerencsére jelenleg nincs ilyen gondom, 1 éve és majdnem 9 hónapja van barátnőm, szűz volt, nem voltak partnerei. Nem is kéne soha többé olyan lány aki már nem szűz. Az biztos. Akár milyen gyönyörűszép.


Szóval ne hagyd magad, állj rá és ne tágíts. Inkább az bunkó és rohadtul gáz, hogy olyanokkal tartja a kapcsolatot, akikkel volt szex.. Meg egyéb exeivel.


Én se beszélgetek egyetlen volt barátnőmmel se, soha egy kapcsolatom mellett se fordult elő ilyen!


Szóval én ezt biztos, hogy nem hagynám. Nem tudom, hogy barátnőd milyen mentalitású, nem ismerem, csak azt tudom, hogy ez egy fiúnak milyen és ennél fogva tudom neked tanácsolni a fentieket. Nálam ez horderejű, hogy akár inkább szakítanék is a csajjal. Mint ahogy tettem is néhány esetben.

2014. jan. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%

"nem tartom a kapcsolatot exekkel, regi udvarlokkal, kalandokkal, nem? En legalabbis igy teszek, mert tekintettel vagyok a paromra es az erzeseire."


Ő meg a többi ember érzéseire is tekintettel van.

Nem vagytok egy szinten evvel a lánnyal. Ő nem átlagos a Te szótárad szerint, tehát nem tudsz vele átlagos életet élni. Döntsd el, hogy a lány kell jobban vagy az átlagos élet, mert a kettő együtt nem fog menni...:)

2014. jan. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
A 4. válaszolót vajon hány éven belül fogjuk látni a híradóban, mint hírhedt pedofil? :D
2014. jan. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
4: Nekem meg az a vészlámpa valakinél, hogy öri-hari-ban van bárkivel saját elhatározásból. A szociális készségeiről kiállított bizonyítvány, ha valaki nem képes jóban lenni az exeivel.
2014. jan. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#2) " te mit ereznel, ha a szerelmed olyanoknak irogatna, akiket tarskeresokon ismert meg?" - a világon semmit.... ha egyszer velem van, és van egy ismerőse, akivel néha üzenetet vált, hát nem tök mindegy, hogy hol ismerte meg azt az ismerőst?
2014. jan. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
#7, tökéletesen egyetértünk, egy új kapcsolat megkezdésekor nekem mindig is alapvető paraméter volt, hogy az illető az exével hogyan bánt, hogyan szakított... mert hát az ex jelene az én potenciális jövőm is lehet akár:) Aki nem képes utána a normális emberi viszonyra (persze kivéve ha az ex nyomós okot szolgáltatott rá, zaklatás bántalmazás, stb) az egyszerűen kizáró ok.
2014. jan. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
15%

Kedves 6-os! Nem vagyok pedofil. Én 23 éves vagyok, a barátnőm pedig 21 éves!


A legfiatalabb barátnőm is mindössze 3 évvel volt nálam fiatalabb. Ki kell fogni, inkább hosszabb ideig kell ismerkedni, és akkor lehet rendes lányt találni. Nem szabad úgy ismerkedni, hogy jajj már mindegy, csak legyen valaki!

2014. jan. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!