Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei ha egy nő nem...

Mik a jelei ha egy nő nem akar már a másikkal lenni, de nem meri megmondani? Mik a jelei ha egy nő bizonytalan az érzelmeiben?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem meri? Fél???
2014. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kívánja, nem vonzódik hozzá, nem esik jól neki a másik érintése, nem fogadja a közeledést a kedveskedést. Nem feltétlen a másik fél iránti félelemből, hanem az élet feladása miatt nem mer lépni.
2014. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt jönnek a "fáj a fejem" és a "most nincs kedvem" kifogások. Nem akarja a szeretkezést, nem akar találkozni, nincs kedve közös programokhoz, és a közérzete is punnyadt, szomorú. Ezt érzi az ember a másikon.
2014. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A kérdésed kapcsán felmerült bennem, hogy a férfiaknál mi a jele ugyanennek? (mert gondolom férfi vagy...?)

2014. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nemrég éppen ilyen helyzetben voltam. Elég régóta voltunk együtt, már nem igazán működtek a dolgok. Úgy éreztem mindketten megváltoztunk, semmi közös nincs bennünk, már nem tudtam önmagam lenni mellette. Eleinte a szex ritkult, aztán szépen teljesen megszűnt, egyszerűen még az érintését is kerültem. Nem csináltunk közös programot, fotókat, semmit...és mindenen össze tudtam vele veszni. Nem beszélgettünk, mert nem volt közös téma.

Annak több oka van, hogy miért nem vetettem véget a kapcsolatnak időben. Nálunk már többször volt ilyen hullámvölgy, azt hittem most is helyrejönnek a dolgok. A másik ok, hogy a párom már régebben is fenyegetőzött olyanokkal, hogy kárt tesz magában, gyógyszereket vesz be... és ezt nem akartam. A szakításunk története elég hosszú, meg nem is a kérdéshez tartozik, de 1 hónap alatt elértem, hogy ő ábránduljon ki belőlem, és ne akarjon velem lenni. Lehet, hogy nem volt túl tisztességes dolog tőlem, de így legalább nyugodt szívvel fekszem le este, mert belátta, hogy nem illünk össze, ő is tovább tud lépni, és nem kell azon izgulnom, hogy éppen mi történik vele.

2014. jan. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!