Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelei annak ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha a párod leakar rázni, vagy szakítani akar, esetleg titkol előled valamit?

Figyelt kérdés
Nem tinik vagyunk a kérdést direkt ide tettem fel,érett emberek válasza érdekelne.
2013. dec. 10. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem keres állandóan, csak akkor hív fel, ha kefélni akar, munkára vagy másra hivatkozva lekoptat. Letilt Gmail csegőről, társkeresőzik. Legalábbis nálunk ilyenek voltak.
2013. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenféle kifogással lemondja a találkozókat, itt akár a leghülyébb kifogás is előfordulhat. Nem keres olyan gyakran mint mondjuk előtte. Nem oszt meg veled olyan sok mindent, általános dolgokról beszél, azt veszed észre rajta, hogy amit te mesélsz neki azzal untatod, nem érdeklődik felőled, vagy csak általánosságban.

Ha titkol valamit:

- Gyanúsan gyorsan kilép a számítógépből ha "váratlanul" megjelensz, dugdossa a telefonját, vagy ügyel rá, hogy ne kerüljön hozzád közel, esetleg lehalkítja amint hazaér.

- Ha van konkrét dolog amire gyanakszol és esetleg rákérdezel, akkor ködösít, rögtön "eszébe jut" valami amivel "visszatámadhat", tehát eltereli a dolgot, hárít, és azt veszed észre, hogy már rólad beszélgettek és nem is róla meg az adott kérdésedről.

Ilyesmik szerintem..

2013. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az a jel, ha érzed, le akar rázni, ha érzed valamit nem mond el, ha nem tetszik neked valami. szerintem aki őszinte önmagához és odafigyel a másikra, az nem téved, ha gyanakszik. és e téren engem már többször igazolt az élet - saját és mások példáján is. nem véletlenek a kósza gondolatok, csak sok ember nem bízik magában. rosszul teszi.

mert ha bízik magában - 1 jól ismeri fel a helyzetet 2 - ha átvágják és befejezi a kapcsolatot, magabiztosan és sikerrel kezdhet egy újat.

:)

2013. dec. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem keres, nem érdeklődik irántad, tulajdonképpen azzal sem foglalkozik, hogy a világon vagy. Ha mégis csak találkoztok, beszéltek, akkor unott, búval ba..ott képet vág, igennel/nemmel vagy hümmögéssel válaszol. Nem akar veled közös programot, stb, stb.
2013. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előzőek jól leírták ezek voltak nálunk is meg a furcsa elmaszkalasok hol voltál kérdésre adott zavaros és ijedt kitaláciok.

A szex és az intimitas teljesen megszűnt. Hideg és üres lett a tekintete kaffogo és flegma a beszéde.

Nem értem miért volt olyan nehéz elém állni és őszintének lenni....nem harapok.

2013. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amin még jól le lehet mérni: mondd neki, hogy szereted! Ha jön is válasz érezni látni hogy nem őszinte nem néz a szemedbe nem mosolyog vagy lesűtőtt szemmel mormog valamit vagy nem felel egyaltalan semmit esetleg gyorsan eltereli a témát.
2013. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltam olyan kapcsolatban ahol meg nem mondtam volna hogy csak átver....még így utólag sem logikus!
2013. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden valasz tokeletes -6os nagyon jol irja
2018. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!