Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar tőlem valamit? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit? Milyen jelei vannak, ha tetszem az egyik osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Ritkán szoktunk beszélgetni, sőt alig. Órákon van, hogy egy csomó ideig bámul, de valamikor direkt nem is néz rám. Így van ez, mikor pl ott állok mellette, ő meg direkt másfelé néz. Jópárszor hozzám ért már, olyan is volt, hogy szándékosan fogta meg pl a vállamat, mikor egyáltalán nem is voltam útban. Meg amikor hozzám beszél alig néz a szemembe, meg furcsán, sokkal lassabban beszél, meg néha a hangja is elcsuklik ilyenkor, mikor alapból "hangosabb" fiú. Azt is megfigyeltem, hogy amikor a közelemben van, akkor lehet látni, hogy "zavarodott" valami miatt, mert állandóan babrál a kezével vagy valamivel, meg a légzésén, szinte majdnemhogy kapkodja a levegőt. Ezek alapján én tetszhetek neki, vagy akkor miért néz rám mindig olyan aranyos fejjel, meg miért érint meg??
2013. márc. 18. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen!:) amúgy korod?
2013. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel tetszel neki! ;) Neked tetszik a srác? )
2013. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elég valószínű, hány éves vagy?
2013. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dö mírnem valaszolsz?:D
2013. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk mindketten, és igen, nekem is tetszik ez a fiú.
2013. márc. 18. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!