Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket valasszam? Ki melyike...

Melyiket valasszam? Ki melyiket valasztana?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy az idei evre nagyon sok tervem van, de a szuleim azt mondjak, hogy inkabb csak egyet valasszak, es azt rendesen megvalositjuk.

Az egyik szerint le szeretnem tenni a kocsivizsgat, mivel mar 21 eves vagyok ideje lenne egy hajtasi. A masik pedig az, hogy szeretnem a szobamat TELJESEN atalakitani(ezealatt festest, butorokat, mupadlot ertek)


2014. jan. 22. 09:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Jogait.l aztán apránként a szobát...

(Felvidéki vagy? Csak a "hajtási" miatt)

2014. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Jogsit mármint...
2014. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Időben lehet a kettőt együtt csinálni.

Anyagilag számoljátok át, hogy belefér e most mindkettő.

Ha nem, akkor én valószínűleg a jogsit választanám

2014. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

1. Vagyok...

Amúgy én ano a szobámat csinaltam előbb, 16 évesen, volt ösztöndíjam, és diákmelóm abból,

szőnyeg (már bánom)

ágy

Festés

Szekrény felújítása (felcsiszolás, festés)

Saját kezüleg csináltam, a glettelesben segített édesapám.


pont utána jött a jogsi, annak csak a felét kellett fizetnem, a többit támogatták a suliban(szencsem volt)


26/n


1.


Ui..

Szerintem is jobb sorban, előbb a jogsit, mert az fontosabb

Másrészt feltrt szobában tanulni ra...stb... Jobb utána

2014. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Hol élsz te, hogy ilyen szavakat használsz? (kocsivizsga, hajtási???) Magyarul jogsit akarsz szerezni. Döntsd e melyik a fontosabb. Van most autód vagy lesz a jogsi lerakása után legfeljebb 1 hónapon belül? Ha ezekre a válasz igen, akkor inkább leraknám a B-s jogsit, utána majd apránként a szobát újítanám. Ha csak lerakod és évek múlva lesz autó, akkor meg inkább szobát újítanék.
2014. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
2-est választanám a helyedben. Jogsit akkor érdemes letenned, ha a vizsga után rögtön kocsiba tudsz ülni és rendszeresen vezetni. ellenkező esetben csak egy papir ami a pénztárcádba lapul.
2014. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Érdekesen fejezed ki magad. :D


Amúgy időben mindkettő belefér, pénzben meg te tudod.

Azt is neked kell tudni, hogy a te életedben melyik a fontosabb. Nem mindegy, hogy pl. pár éven belül tervezel-e elköltözni otthonról (akkor nem költenék annyit a szobára), vagy akarsz-e olyan munkát vállalni, amihez kell az autó, ill. egyéb okból fontos-e?


Ha nem fontos a jogosítvány, és elköltözni sem akarsz, akkor én a szobát csinálnám meg először, de, mint írtam, ezt neked kellene tudnod, nem nekünk, hiszen a te életedről van szó.

2014. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok felvideki, sot az anyanyelvemen kivul semmi kozom a mahyarokhoz(hala a jo egnek). A gyengebbek kedveer elmondom, hogy a hajtasi az jogositvany.

Es nem azert tettem fel a kerdest, hogy egyes okoskodo magyarok belekossenek!

2014. jan. 22. 10:39
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, én éppen arra készültem, hogy megírjam azoknak, akik a hajtási szóba belekötöttek, hogy emiatt kötekedni elég kretén dolog...

Az utolsó kommented után viszont azt mondom, igazuk volt, mert BELÉD kötöttek ezzel. Húzz el egy olyan fórumra, ahol nincsenek magyarok! Ez itt egy magyar oldal, itt nincs semmi keresnivalód.

2014. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
:))
2014. jan. 22. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!