Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most kezdeneém a bmx-ezést,...

Most kezdeneém a bmx-ezést, és nem tudok dönteni. Nagyából értek a bmx-ekhez. Most melyiket válasszam? WTP Reason 2009, vagy Mongoose Program 2011? A Wtp-nek 20.4"-es a váza a Programnak 20.6". Csak hozzáértő válaszoljon, hogy ő melyiket választaná?

Figyelt kérdés

TestBike Vélemény a WTP-ről: [link]


És a Mongooseról: [link]



2013. jan. 20. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és az ár nem számít,mert használtan venném de szép állapotba.
2013. jan. 20. 15:11
 2/4 anonim válasza:
A mongoose az csak bmx nek néz ki, nehéz, törik hajlik reped, anyagában probléma. A WTP ezzel szemben állja a nehéz próbáltatásokat, könnyebb erősebb anyagból készült váz, villa, és alkatrészek, kazettás agy mini hajtás, iparis csapik. Szerintem többet nem kell mondanom :)
2013. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csillamponi4545 válasza:
hülyeségeket beszél az előző kommentelő mert a 2009-esben még nincsenek iparis csapik és nekem programom van nme sok ideje de akk is iparis középcsapija van neki :D a wtp 2009-ben még nem tartott ott ahol most még ha 2010-est vagy 11-est mondtál volna akkor természetes h a wtp de így inkább a program :D :D :D :D :D
2013. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mindenféleképpen Wtp-t vennék.
2013. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!