Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok szex helyett a netezést választaná?

Figyelt kérdés
Este nem tudott aludni, ezért ?megbeszéltük?, hogy szexelni fogunk. Amíg kiszaladtam a fürdőszobába, addig ő bekapcsolta a gépet, és elkezdett netezni. Majd kiment a szobából a laptoppal együtt, hogy ne zavarjon. Ti ehhez mit szóltatok volna?
2013. júl. 2. 04:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Ideje lemenni az edzőterembe :)
2013. júl. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Én is kiakadtam volna ...de te meg ebbe beletörődtél ?! Biztos lehetett volna egy kis kedvet csinálni ;) ! Nekem egyébként mindig olyan fura ,ez a -megbeszéltük- dolog . Ha kiment ,miért nem mentél utána ? A testbeszéd többet ér ;) ! Hidd el akkor rád figyelt volna nem a gépre (: ...
2013. júl. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
/ Nem helyesen fogalmaztam az előbb :kiakadtam volna,de első körben nem éreztettem volna )
2013. júl. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értem az ilyen megbeszéljük, hogy csináljuk. Lehet túl sokáig voltál a fürdőben?! De lehet hogy a neten csak egy kis ötletet keresett hogy hogyan csináljátok, de te nem mentél utána. Legközelebb ne hagyd magad, nehogy már ne tudjál legyőzni egy laptopot!
2013. júl. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

Ez a megbeszéljük dolog nekem még a több éve tartó házasságomban se képzelhető el.

Ez hogy működik? Drágám, van kedved szexelni?

Hú, engem ledorongolna, az biztos.

2013. júl. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha megbeszélésen múlik a dolog, az már régen rossz. Mi a férjemmel nem beszélünk róla, csináljuk. Azt jobban szeretjük. De ha egyszer is megkérdezné, hogy " Szívem, na, lesz valami?" Tuti, elhajtanám.
2013. júl. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%

Hűű, ez nekem is magas...nem tud aludni, ezért megbeszélitek, hogy szexelmi fogtok? :)) ez hogy működik?:))

Mint amikor megbeszélitek, hogy ki a megy a postára a csekkel, vagy hogy? :)) ilyen megbeszélés után nekem sem lenne kedvem, inkább a gép:)))

40/N

2013. júl. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Megbeszéltétek, Te meg kiszaladtál a fürdőbe szőrteleníteni egyet? :D Ne csodálkozz hogy elment a kedve tőle.
2013. júl. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

Van ilyen.


Szegény férjem heti 5 napot 12 órázik, ráadásul a város túlfelén, tehát utazik is, nem keveset, érthető, ha fáradt. Itt is van ilyen hetente 1-2 alkalommal, hogy elmegyek fürdeni, és mire visszajövök, vagy a gép előtt ül, vagy pedig már bealudt. Másfelől nálunk a szex nem pótcselekvés.

2013. júl. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%

Hány éve vagytok együtt?

Esetleg meghíztál?

2013. júl. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!