Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt olyan akit...

Volt már itt olyan akit megcsaltak? Megéreztétek? Meg lehet azt érezni hogy megcsalnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Meg lehet érezni, igen...
2014. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

meglehet...

de én nem éreztem meg..

ennek egy oka volt...mert sosem volt olyan időszak, hogy ne csalt volna..


mivel nem annyira gyakran találkoztunk, más településen is éltünk, így mellettem simán volt még egy bnője... és x szexpartnere..

változás nem volt, mert mindig olyan volt.. eltartott pár hónapig míg leesett


viszont, ha valakinek rendes kapcsolata van, akkor szerintem meg lehet érezni a változást...

2014. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Én megéreztem, be is igazolódott.

De sehol nem lehet általánosítani szerintem, azért paranoiásnak sem kell lenni.

2014. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Most hirtelen csak egy olyan ismerősöm jutott eszembe aki még nem csalt meg senkit. Szóval így ez a kérdés elég furcsa. Van-e itt olyan akit megcsaltak? Persze hogy van, csak olyanok vannak. Mindenkit megcsaltak, és mindenki megcsal.


Én nem mindig éreztem meg. Volt olyan nő akinél megéreztem, volt olyan akinél nem. És fordítva is így igaz. Volt aki megérezte hogy megcsaltam, és voltak akik nem érezték meg.


De ha konkrétan a megcsalás szagát nem érzed rajta, akkor hacsak nem mondja el, nem igen lehet megérezni, mint valami hatodik érzék.

2014. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, hogy 1 kis csalódás után csak a pasik jelentik ki és mártírkodnak hogy mindenki megcsal mindnekit....hát bőven nem igaz ;) Amúgy egy normál kapcsolatban meg lehet érezni.
2014. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

De igaz.

Nagyon nagyon kevés olyan kapcsolat van, ahol legalább az egyik fél ne lépne félre, maximum sok esetben egyáltalán nem derül ki.

2014. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Igen,azt lehet érezni,hogy valami nem stimmel...

Aztán vagy rájössz,hogy mi is az,vagy tesznek róla mások,hogy rájöjj :)

2014. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen, éreztem is és sok gyanús jel is volt, érdekes összefüggésekből jöttem rá, sajna nekem senki nem szólt, pedig sokan tudtak róla.
2014. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

hááát nem tudom... én nem csalnám meg a páromat.. és a férjemet is elhagynám, ha megtudnám, hogy megcsal..

úgyhogy nálam ez nem fér bele egy kapcsolatba

2014. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk meg már mindkettőnkkel megesett tizenév alatt - és igen, mindketten egyből levágtuk a dolgot, tényleg, szó szerint percek alatt... összeillő, egymást szerető emberek között ez már csak így megy:)))
2014. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!