Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Három éves fiam apja az előbb...

Három éves fiam apja az előbb telefonált, hogy úton van idefelé és lakhatna e nálunk pár napig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az asszony elzavarta otthonról, nincs hová mennie. Ez a pasi megőrűlt. Én a párommal és a gyerekkel lakom, nincs több hely nálunk. Ti hogy oldanátok ezt meg?

A gyereket három év alatt ötször ha látta.


2014. jan. 27. 14:18
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
1%
A gyereked apja. Nincs más lehetőséged. Bajba nem hagyhatod.
2014. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
98%

Felhívnám a páromat, hogy söpörjön haza, és ha lehet, kérnék valakit még rajta kívül, hogy jöjjön át, hogy semmi esetre se legyek egyedül, mikor betoppan.

Az ajtót se nyisd ki neki!


Semmilyen jogon nem jelentheti ki, hogy akkor ő most becuccol hozzád. Ebből csak gond lesz!

Ha ott van, akkor már kirakni se lesz egyszerű.


Legjobb lenne már az előtt tisztázni egy telefonhívással, hogy hozzád hiába megy, nem fogod beengedni. Keressen másik szállást.


Kollégák, rokonok, volt nők, hajléktalanszálló, kemping, szálloda, hotel, híd alja. Lehet válogatni.

2014. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
97%
Be ne engedd!
2014. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
92%
Második nem írta, hogy egy vadat állat azért túlzásba sem kell vinni. Megmondod, hogy sajnos te sem tudod befogadni aztán kész.
2014. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
97%
Én elküldném a fenébe, ha normális, megbízható lett volna, és rendesen látogatja a gyereket, akkor esetleg, de így nem. Menjen szállodába vagy albérletbe.
2014. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 Andizsuzsi ***** válasza:
71%
Mit mondtál neki?
2014. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
98%

"Nézd XY- nem tudom megoldani a gondodat és nem tartom korrektnek, hogy kész helyzet elé állítasz. Ez így nem tisztességes főleg annak fényében, hogy köztünk sincs jó kapcsolat és a közös gyerekünkkel sem igazán törődsz. Nem vagyunk olyan kapcsolatban már, hogy ebben a problémádban segíteni tudjak, ne haragudj"


Kb. ennyit mondanék neki.

Nekem az esne nagyon rosszul, hogy kész helyzet elé állít, hogy ne nagyon tudj máshogy dönteni.

2014. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem pofátlanság tőle hogy oda akar menni. Neked meg gondolkozni sem kellene ezen, egyértelmű hogy ott nem maradhat.
2014. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
98%

Elsőnek: ő szemrebbenés nélkül bajban hagyta egy közös gyerekkel, akit nem is látogat.

Annak oka van, ha most is kidobták, és annak is, ha senki se fogadja be, se családtag, se barát.

De, igenis bajban lehet hagyni, egye meg, amit főzött!!


Ha lenne pénze, akkor albérletet keresne, nem egy "idegennél" akarna héderelni. Ez a pár nap meg ki tudja mennyi lesz. Aztán meg azért nem dobja ki, mert mégse teheti ki az utcára, és a többi.


Aludjon pár napig a kocsiban, nem ő az első, nem az utolsó, takarózzon be, és semmi baja nem lesz pár éjszaka.

2014. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
Tíz perc múlva indul a busszal. Hiába mondtam neki hogy ne jöjjön azt mondta, hogy mégis csak ő a gyerekem apja.
2014. jan. 27. 14:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!