Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem ma telefonált hogy...

A férjem ma telefonált hogy nem jön haza egy ideig, (külföldön dolgozik) mert neki gondolkodnia kell össze zavarodott, és bevallotta hogy van valakije. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 36 hetes terhes vagyok, én nem vettem semmi jelet észre hogy valami baj lenne:-(( Egész nap csak sírok, egy ottani nővel szűrte össze a levet akinek szintén van egy férje és 2 gyereke. Ő is a munkatársa. Ennyit érünk neki? Ilyen csúnyán el kell minket dobnia? Köszönöm a válaszokat. 27N
2010. okt. 24. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mit irjak!De tényleg!Sajnálom!Minden jót kivánok!!!
2010. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Valami előzménynek csak kellett lennie.

Sajnálom, de ha még arra sem volt képes, hogy személyesen mondja...

2010. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező! Hogyan is vehetted volna észre, ha külföldön dolgozik..

Én nagyon sajnálom ezt a helyzetet, amibe most benne vagy, de ne haragudj muszáj őszintének lennem, a te érdekedben: nem voltál ott mellette mostanában, neki pedig a testi kapcsolat ezek szerint nagyon fontos. Fontosabb mint te és a babátok. Márpedig ha egy senkiházi jöttment nő többet ér neki egy ekkora kincsnél akkor SOHA de SOHA nem is érdemelt meg se téged, sem pedig a babát.

És még hagyod gondolkozni? Én őszintén mondom, ha ezt most az én páromtól hallottam volna olyan szinten rombadöntöttem volna azt a rohadt nagy önbecsülését ahogy azt illik.

Tudom, hogy ez neked százszor nehezebb, hiszen ha szeretsz valakit nem tudod csak úgy ezt a mondatot odavetni neki, hogy jólvan akkor takarodj. De be kell hogy lásd: egy ilyen ember mellett neked és a babádnak sincs jövője.

Jobb lenne nektek nélküle!


20/L

2010. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

neharagudjal mikor kiengedted kulfoldre dolgozni erre nem gondoltal???

en nem engednem,el de nem is menne a ferjem sehovase nelkulunk

2010. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kiengedtem mert megbíztam benne. Úgy látszik hogy erre ráfaragtam. :-(
2010. okt. 24. 16:11
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Ne hibáztasd magad, mert megbíztál benne. Ez egy jó kapcsolat alapja. Nem igaz az, hogy minden szakításhoz két ember kell.
2010. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálak főleg akkor ha terhesen egyedül fogsz maradni.

A lényeg hogy légy erős!A picinek szüksége van rád.

Van aki melletted áll?

2010. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Annyira nem értem az ilyen pasikat. Hogy tehet ilyet? Még akkor is undorító lenne, ha nem várnál babát, de így... Ráadásul, ezt telefonon bejelenteni, mikor Te várod haza nagy pocakkal. :( Nagyon sajnálom!
2010. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát még nem mondtam el senkinek hála a szüleimre mindig számíthatok. Nagyon félek egyedül a kis manóval mi lesz később.
2010. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem engedés kérdése a férjünk nem a tualjdonunk,ha nem engeded megkötöd még jobban szabadulna,ha hagyod visszajön.Amelyik kapcsolatot a távolság megrontja az már verszett fejszer nyele...Itt előtte se volt minden oké valószínű, és te még szültél is ebbe egy babát,gondolom kapcsolat megmentése végett...Én 10 éve vagyok párommal,jó pár éve távkpcsolatban...Ezért kell jól megismerni egymást s nem beleszülni a rossz kapcsolatba a gyereket...mert egyedül nevelheted fel...Sajnállak,mert ez valószinű nem most kezdődött,és valószinű ő már telesen lemondott rólatok...
2010. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!