Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan fogadjam a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam a férjemet, ha egy vita után pár napja elköltözött és tegnap telefonált, hogy eljönne néhány holmijáért és elvinné a gyereket pár órára?

Figyelt kérdés
Megviseltnek tűnt a hangja nagyon,van remény még arra,hogy így közeledik ,megbeszélni jön a dolgokat és együtt maradhat a családom,vagy készüljek a legrosszabbra ,hogy egyedül kell felnevelnem a kislányunkat .
2013. okt. 19. 07:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem van remény. És van még érzelem. Megbocsátással,megértéssel és szeretettel fogadd!
2013. okt. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
39%

de lehet,hogy a szemétláda pasi,örömében napok óta egyfojtában piázik-mulat,hogy megszabadult tőled ,aztán attól olyan megviselt a hangja,


mint az életben :

Otthagytam a férjemet,és amikor kiléptem a házból,nemsokára egy nagy durranást hallottam a házból .

-Főbe lőhette magát,vagy talán pezsgőt bontott ?

2013. okt. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
20%
Fogadd úgy, mint aki visszavárja.
2013. okt. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Ne mondjak semmit?

Csak várjam,hogy ő mit mond?

2013. okt. 19. 07:56
 5/37 anonim ***** válasza:
47%
Kezdeményezz, tudod, hogy a pasiknak ez nehezebben megy. Legyél kedves, kínáld meg kávéval, teával, kínáld hellyel, ha látszik, hogy zavarban van. Vedd rá, hogy üljetek le egy kicsit. Ha asztalhoz ültök, úgy ülj le hozzá, hogy beszélgetés közben esetleg meg tudd fogni a kezét, hozzá tudj érni, ne úgy,mint egy interjún. Kezd te a beszélgetést, kérd meg, hogy beszéljétek meg, mindennel azt jelezd, hogy te meg akarod oldani a helyzetet, hogy együtt akarsz maradni vele.
2013. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
50%

Elöször is az a kérdés, hogy MILYEN vita volt, ugyanis amig azt nem tisztázzátok, addig semmi értelme kibékülésen gondolkodni. (Mert ha elköltözött, akkor nem csak kis nézeteltérésröl lehet szó).


Fogadd barátságosan, hivd be, adj neki kávét, amig a gyereket összekészíted, kérdezd meg, hogy hogy van, kezdj vele beszélgetést. (Csak vigyázz, nehogy megint veszekedés legyen belöle)

2013. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Ehhez képest amit írtok pont az ellenkezőjét mondták mások,hogy legyek elérhetetlen,megközelíthetetlen ,büszke és egy szóval ne utaljak arra ,hogy békülnék,ezt tanácsolta az összes elvált ismerősöm.


Akkor nagyon rosszul fogom érezni magam ha én kimutatom ,hogy békülnék ő pedig hárít.

Úgy érzem ő bántott nagyon meg engem,akkori legyek nyitott ?

2013. okt. 19. 08:11
 8/37 anonim ***** válasza:
63%
A cuccaiért jön mint irtad, nem békülni...
2013. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
65%

"Ehhez képest amit írtok pont az ellenkezőjét mondták mások,hogy legyek elérhetetlen,megközelíthetetlen ,büszke és egy szóval ne utaljak arra ,hogy békülnék,ezt tanácsolta az összes elvált ismerősöm."



Ha te is ELVÁLT akarsz lenni, akkor az ö tanácsukat fogadd meg, ha meg akarod menteni a házasságotokat, akkor meg az itteni válaszokat.


Ha ö bántott meg, akkor is elöször próbálj barátságos lenni, és ha sikerül valamennyire rendezni a kapcsolatot, akkor utána meg lehet beszélni. (De az is lehet - mivel nem derült ki, hogy miröl van szó, mivel bántott meg -, hogy csak dühében mondott valamit, és nem gondolta komolyan.)

2013. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
35%
Én ugyan ebbe a helyzetbe vagyok, de most már teljesen vége. Az én párom már többször el költözött,mindig én kezdeményeztem a békülést,ezzel neki hatalmas önbizalmat adva. Saját magam meg aláztam. Most ott tartunk hogy augusztusba el ment, de már nem fogadom soha többé vissza. Nálad azért más a helyzet, mert nektek van gyereketek is.
2013. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!