Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 27 éves nő egy 24 éves fiúval alapít családot?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 21:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

17-es.

A nőt és a gyereket ki tartja el,amíg nem dolgozik,észlény?

2014. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Amikor osszejottunk a parommal 21 voltam, o 19. Majdnem napra pontosan ket ev van kozottunk a javamra. Ha csak nem jon szoba, konkretan senkinek eszebe sem jut, hogy en vagyok az idosebb, van nagy racsodalkozas, amikor kiderul. Mi harom eve boldogan megvagyunk, nem erzem hatranynak ezt, ahogy a parom sem. Szerintem harom ev sem hatalmas korkulonbseg, dehat kinek a pap, kinek a paplan.
2014. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
88%
En is felrohogtem a buszon a nagyon nagy korkulonbsegen! :D te beteg vagy.
2014. jan. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Én 29 vagyok, a párom 24. Amikor összejöttünk ő volt 15 én 19. Sokkal fiatalabbnak nézek ki, így fordulhatott elő. Akkor sem látszott a korkülönbség és most meg már annyira sem. Az meg nem érdekelt, hogy mások mit gondolnak. Mostanában az miatt van veszekedés, hogy ő eljegyzést, esküvőt, gyereket akar, én meg még nem. És 24 éves korban már nem fiú...

szerinten ha titeket nem zavar a korkülönbség, akkor vágjatok bele. Manapság már nem ritka hogy a pasi a fiatalabb. A munkatársam 9 évvel idősebb a párjánál aki szintén munkatárs. 1hónapig téma volt, hogy összejöttek,aztán már senki nem foglalkozott vele, elfogadtuk hogy ők együtt boldogok.

2014. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

#21, a nő leginkább is önmagát (dolgozik vagy GYED) a gyereket meg közösen - "észlény":(

(ha meg valamelyik rászorul valamiért, akkor a másik)

2014. jan. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Nekem az összes párkapcsolatomban a párom volt a fiatalabb, a férjem is 5 évvel az...

Kérdező, te miben vagy érintett, ki vagy te, a nő vagy a férfi? Bár mindegy, ilyen gyepes aggyal :)

2014. jan. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
91%

A barátnöméknél a nö 38 éves, a férfi 34 most és 14 éve élnek együtt.

Soha senkinek nem volt probléma, hogy ki az idösebb meg fiatalabb, de eleve nem is feltünö.

2014. jan. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
91%
32 éves vagyok, a férjem 29. Mikor összejöttünk én 26, a férjem 23 éves volt. 3,5 éve vagyunk házasok, van egy 20 hónapos fiunk. Szeretjük egymást, ezt a 3 évet meg sem érezzük. A nagy korkülönbség nem itt kezdődik.
2014. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
91%

sztem a kerdezo, aki ilyennel raer foglalkozni, az inkabb a sajat eletet tegye rendbe, es ne azt bantsa akik rendbe vannak.

nekem 20 on evesen 30 as bnom volt, ne ez volt a szakitas oka.

ismerosomeknel a lany 7el idosebb, van 1 szep kisbabajuk, es koszonik szepen, jol megvannak!

azt h 10 ev kulonbseg felett felhozzak, meg azt mondom, de h 3 ev az vicc, kedves kerdezo.

2014. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Anyósom 55, apósom 52 éves. Több mint 25 éve házasok.


Mellesleg ha te szeretnéd a "fiút", akkor nem kérdezgetnél ilyet. Innentől fogva adott a dolog... ha neked ez így nem tetszik, vagy cikinek érzed.. akkor lehet lépni ;)

2014. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!