Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves nő vagyok, párom is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő vagyok, párom is 28! Együtt élünk 4 éve! Lassan szeretnék családot, de nem így. Nem látom a leendő apát a páromban, nagyon gyerek. Felelőtlen, szétszórt, nem megbízható. Elöttem nem volt kapcsolata.14-15 éveseknek udvarolt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt vele kellene megbeszélned. 3 lehetőség áll fenn, de nektek kell eldönteni, hogy melyiket választjátok. Vagy megkomolyodik, vagy vársz még, míg megkomolyodik, vagy keresel mást. 25N
2012. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Addig amíg nem mondod meg neki, hogy terhes, addig gyerek marad. A pasik annyira nehezen tudnak felnőni a feladathoz.

Ne erőltesd a gyerek dolgot, engedd, hogy ő erőltesse.

Egy férfi tudja mikor lesz elég érett egy gyerekhez.

Ha már most így látod a párodat, akkor szerintem gondolkozz el azon, hogy az emberek nagyon nehezen változnak meg. Ő sem fog egyhamar megváltozni. Már nem szereted Őt. Hiszen akkor nem írnál, gondolnál róla rosszat. Semmiféleképpen ne szülj neki gyereket, mert később jobban fog zavarni téged, hogy nem egyformán váltok érettebbé.

Lehet, hogy pár év múlva, vagy a szülés után Ő sokkal érettebbé és gondoskodóbbá fog válni, mint Te magad.

Egy pasi akkor válik felnőtt férfivá, ha már gondoskodnia kell a családjáról, neki még nincs családja, csak együtt éltek.

Azért gondolkozz el magadban mélyen, hogy Te mit szeretnél, mert szerintem Te megláttad egy harmadik személy lehetőségét, akit érettebbnek tartasz a jelenlegi pasidnál...

2012. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első mondat: "terhes vagy"... bocsi
2012. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Daemia ***** válasza:

Nem tudom mit csinálj, de azt tudom, hogy mi NE csinálj: ne ess tőle teherbe, mondván, hogy ha majd lesz gyereke, megkomolyodik.


Ez soha nem jön be! Ezt minden nő tanulja meg egy életre!

2012. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondhatom a véleményemet, de nem fog tetszeni. Én sem vagyok egy csajozóművész, mivel nekem is 24 évesen lett először barátnőm. Egy 17 éves lány, aki szintén szűz volt és tapasztalatlan. Együtt éltünk át mindent, az első csókot, pettinget és az első szeretkezést. Isteni érzés volt, visszakaptam az életemet! Volt tizenéves barátnőm!! Aztán szakítottunk, véget ért, utána volt másik. Most szabad vagyok, de ha nem lett volna az a kapcsolat, talán még mindig egy ilyen lányra vágynék.

Az embernek csak egy élete van. Jó párkapcsolatban élni, tudni, hogy van, aki szeret, de egyes esetekben ez nem elég. Te nem vele fogsz családot alapítani, ebben szinte biztos vagyok. Előbb-utóbb vége lesz: neked már volt kapcsolatod (gondolom) és meg akarsz állapodni; ő még nem kész rá, neki még szórakoznia kell és élveznie az életet, kiélveznie azt az előnyt, hogy férfiként kitolhatja ezt a szakaszt és még lehetnek szép napjai. Biztos vagyok benne, hogy jó ember, a négy év kapcsolat is ezt mutatja, de neki nem szabad ebbe belemennie.

Remélem, nem sértettelek meg; ezekben az esetekben jobb a nyers valóság kimondása, mint egy rózsaszín álomé.

2012. dec. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ajjaj, azt hiszem látom a jövőmet. :(
2012. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, Jaguár Harcos?
2012. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
No, akkor vegyél egy nagy lélegzetet. Eddig jo volt ezzel a gyerekkel ba-ni, de most kell egy társ. Kb ennyi a történeted.
2012. dec. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ miért szétszórt,mert többet vállal be,hogy jobb legyen vagy pedig a szórakozástól.

Ezt te tudod,hogy eggyeztek meg ...beszélj vele,kérdezd meg,állitsd kész tények elé.

Én udvaroltam egy évig a feleségemnek,még nem akartam megnősülni néhány évig (29 voltam a feleségem is)és egyyszer csak jött a Mondat "Terhes vagyok"!!!...

Megkérdeztem,hogy megakarja e tartani,ő azt mondta nem tudja...szeretné...azonnal letérdeltem,megkértem a kezét.

Háromszor kellett meg kérjem mert nem válaszolt nem tudta,hogy mit kezdjen velem,azért nem mert Felelőtlen, szétszórt, nem megbízható voltam.

A munkahelyemen volt egy jó bulizós csapat,éjjel nappal buliztunk de a házasság után egyre kevesebbet mentem.

A lányom most áprilisba 9 éves lessz,nagyon boldog házasságban élek,sokat melózok(a feleségem csak a háztartásban dolgozik),hála Istennek anyagilag is minden rendben van...ja és a feleségem megint áldott állapotban van.

A kérdésre amit feltettem néhány év házasság után "Megbántad"?? a feleségem határozott Nem-mel válaszol-t.

Nem gondoltam,hogy igy meg tud változni egy ember...mondja még a mai napig is.

Örülnék ha te is igy járnál.

2013. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!