Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Egy 32 éves nő...

Mit gondoltok? Egy 32 éves nő esetében már késő családot alapítani?

Figyelt kérdés

Vagy megtalálni azt a férfit, akivel leélné az életét?


A nő gyönyörű és kedves, értelmes. Sok férfinek tetszik, csak nem mernek közeledni felé.


2011. aug. 1. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

32 évesen még nem késő.

30N

2011. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nincs késő :)

Van aki 40 évesen szül gyereket.

2011. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nővérem 32 évesen találkozott a párjával, azóta 3 gyerekük van.
2011. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késő!
2011. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy is, miért lenne késő. Engem most hagyott el a 30 éves párom és valószínű pont a Te korosztályod lenne nekem való, így gondolom mások is így vannak ezzel.


39F

2011. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Egy hasonló cipőben járó hölgyismerősöm 33 évesen találta meg élete párját, szóval nem lehetetlen.

De ha gyönyörű, kedves és még értelmes is, akkor valami biztos van, amiért ezidáig nem "kelt el"...

2011. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a mai világban ez pont ideális lenne. Bár én 30 éves korom előtt szeretnék már legalább egy gyereket. De hát ki tudja hogy alakul majd.
2011. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok, hanem az egyik rokonom. Csak múltkor mondta nekem, hogy ha eddig nem talált senkit, könnyen lehet, hogy később sem fog.

Amúgy tényleg gyönyörű, nagyon sokat ad magára. Talán kicsit távolságtartó férfiak terén, meg sok pasi azt hiszi, hogy már van valakije, így nem közelednek felé.

2011. aug. 1. 18:15
 9/16 TOMAtm ***** válasza:
54%

ez már nem úgy megy mint 50 éve h 20 évesen már 2 gyerek lóg a nők nyakán.sokkal inkább 30 körül kezdik mostanában az emberek,addigra valamilyen anyagi biztonságot már meg tudtak teremteni maguknak(régen elment valaki a gyárba és onnan ment nyugdijba)

30 éves vagyok énis nemsokára,de még nem is tervezem h családot alapítsak.

2011. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Én 30 előtt nem is fognék ilyesmibe. Kell egy adott élettapasztalat ahhoz, hogy valaki igazán jól helyt tudjon állni egy olyan felelősségteljes dologban, mint a gyereknevelés. Az életkori határok kitolódtak napjainkban. Gondolj csak az egyetemekre. És akkor még nem említettem az anyagi biztonságot és az önmegvalósítást. Szerintem nem a gyerekszülés az élet célja, az csak az élet kiegészítője.
2011. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!