Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni egy...

Hogyan lehet kezelni egy idegbeteg anyát?

Figyelt kérdés

Anyám egyszerűen nem normális. Már minden az agyára ment. Főleg a munkahelye. 6 éve dolgozik ott és utálja. Szerinte minden munkatársa meg főnöke azon van, hogy kitegyék. De ez úgy ahogy van hülyeség, mert már rég elküldhették volna - nem egy vezető beosztásban lévő valaki -, mégis ott dolgozik a mai napig, sőt jutalmakat is kapott. Minden egyes nap panaszkodik, tiszta ideg és ezt rajtam vezeti le. Egyszerűen már gyomoridegem van attól, amikor hazajön.

Elköltözni még nem tudok az anyagi helyzetem miatt, talán pár hónap múlva sikerül. Tudom, ehhez képest már nem sok idő, de az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot. Szerintetek hogyan vészeljem át ezt az időszakot?


2014. jan. 31. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
sokkolóval...
2014. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
2 hétre kiírják simán táppénzre idegkimerültséggel.
2014. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sterling.archer ***** válasza:
3%
szedald le a tudta nelkul :D
2014. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon értelmes válaszok...
2014. jan. 31. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak saját magára akarja felhívni a figyelmet ezzel. Egyébként otthon normálisan kézben tartja a háztartást ?
2014. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Néha rájön az 5 perc és akkor nekiáll ezerrel takarítani, de alapvetően elég trehány. Általában én takarítok, főzök.
2014. jan. 31. 20:43
 7/8 marika2214 válasza:
Szia! Gondolj arra hogy nem téged akar bántani ahogy mondtad is,rajtad le vezetni a dühét...halgasd végig had mondja a magáét ugyis megunja...de ha tegyük fel vitába torkollik az egész ugyértem szó szót követ...meg is sértitek egymást az csak még rosszabb...ne is stresszeld magad ezzel! Nem szabad! Én anyukám is csinált ijet néha de elhiheted nem minket akarnak bántani csak el pattant náluk kissé a húr...fel a fejjel! :-)
2014. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te mivel foglalkozol? Tanulsz vagy dolgozol? Biztos rossz neki olyan helyen dolgozni amit nem szeret.
2014. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!