Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy rendbe...

Mit tegyek, hogy rendbe jöjjön minden? 9 éve vagyok együtt a párommal. Van két fiunk, és eddig minden ok volt köztünk. De az elmúlt fél évben én mindent tönkre teszek, tettem.

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen viselem,hogy mivel még csak egy éves a kisebbik fiam,így nincs saját életem.A férjem sokat dolgozik,és tényleg jó férj,apa,de nekem ez sem elég!Mindenbe belekötök,semmi nem jó,amit tesz,pedig imádom.

Viszont sokat vagyok egyedül a fiukkal,míg ő ha teheti,akkor kimegy a műhelybe,van egy jó barátnője(tényleg csak barát!)akivel szívesen dumálgat,sms-ezget,rögtön ugrik ha valakinek segítség kell.

Én pedig féltékeny vagyok arra az életére,pedig régen nem voltam ilyen.Egyszerűen kezdek kiborulni,néha már ugy érzem,jobb lenne elmenekülni,de nem szeretném elveszíteni!Mit tegyek,hogy tudnék megváltozni?


2009. dec. 6. 17:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Beszéljétek meg!Mennyetek el vacsorázni/kirándulni/vagy bármit csinálni amit szerettek KETTESBEN!dobjátok fel a kapcsolatot!
2009. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mi?! nem neked kell megváltozni, hanem neki!

minek smsezget és segítget másoknak?

a te rovásodra ne segítsen idegeneknek, b.sszus!

én komolyan elbeszélgetnék vele, milyen az már, hogy egy jó "barátnőjével" smsezik meg ugrik neki?! hihetetlen.

miért nem a családjával tölti az időt?

hidd el, nem veled van a baj!

2009. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem add be a kicsit bolcsibe, es te is menjel el dolgozni! Hidd el sokkal jobb lesz!

Reggel feloltozol csinosan, elkeszulsz es mesz a meloba ahol a munkatarsaiddal is beszelgethetsz, a munkad alatt pedig kikapcsol az agyad az otthoni bezart erzesbol.

En nem maradnek otthon tovabb, en nem varnam meg amig rosszabb lesz a helyzet (mert mitol lenne jobb?) es nem varnam meg amig depis leszek.

Menjel szerintem!

2009. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlen a te hibád. Simán otthon maradhatna a férjed is a gyerekekkel néha, míg te elmész barátnőzni.
2009. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 17:29-es.Nem a mi rovásunkra teszi ezt,hisz írtam,hogy jó férj és apa,csak nekem nem jó semmi.Félek ha így folytatom,tényleg keres valaki mást.

Az utolsónak üzenem,hogy már megtettem volna,de nálunk nincs bölcsi,a közeli városban lévő bölcsikbe pedig nincs hely.Na és a munkahelyem is elég instabil,sokakat elküldtek.Nem tudom visszavennének e,más pedig nincs a környéken,sajnos.

2009. dec. 6. 17:47
 6/13 A kérdező kommentje:

A 17:36-osnak szántam a bölcsis dolgot. :)

Nekem nincsennek itt barátnőim,a régiek pedig mióta gyerekem van eltávolodtak,meg totál mást lett az életük.

2009. dec. 6. 17:49
 7/13 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna.hat éve vagyunk házasok és van 2 gyönyörű lányunk.dolgozik, hazajön alszik és néha elmegy ki kapcsolódni.a falra tudók tőle mászni neki van élete nekem nincs.néha a síró görcs fojtogat ,megörülök.nem nagy praktika de akkor belegondolok milyen egyedül álló anyának lenni,vagy akit otthon üt ver a férje vagy elszórja a pénzt.és akkor rájövők, hogy mégis csak szerencsés vagyok.nekem sincs barátnőm mióta a lányok az elsők.azt hiszem a gyerekek után a barátság is megszűnik.olvasd el gondolkozz ezen.remélem segítettem.ja életünk meg lesz ha a gyerekek felnőnek.valakinek ez sem adatik meg.
2009. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már a 11 hónapos fiam mellett is hasonlóakat érzek :) nem is értem, örülj, h 9 évig nem voltál ilyen :D (bocs az offért, sajna, nincs ötletem...ha lenne,már én is tenném :)
2009. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sem szeretnék egyedülálló lenni,meg tényleg szeretem én a férjem,csak "bebolondultam".Eddig nem voltam házi sárkány,és soha nemhittem volna,hogy valaha azzá fogok válni. :) Remélem visszatérek a régi énemhez,még időben!
2009. dec. 7. 09:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs gyermekem, de mióta a páromhoz költöztem és munkahelyet váltottam, ugyenzt érzem.. Más város, más munka, más környezet és értékrend. Minden más. És mindebbe egyedül vagyok. Mondanám, hogy Nektek legalább ott van a gyermek, ami nekem nincs, de mégis maximális együtt érzek veletek és azt mondom,hogy legyetek erősek és ne hagyjátok ennyiben a dolgot.Nem lehet feladni az életet. Én már iszonyat depis vagyok, úgyhogy tanácsot sajnos nem tudok adni, de az biztos, hogy valahogy meg kell próbálni és tanácsolnám,hogy fogjunk össze és segítsük egymást, ha mással nem megy, akkor legalább néhány jó szóval....
2009. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!