Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked mi az élet értelme? Mi...

Neked mi az élet értelme? Mi a célod? Mi hajt? Miért kelsz fel nap, mint nap? Miért élsz?

Figyelt kérdés
Én most elveszítettem... nem tudom merre megyek. Monoton minden nap és nem tudom mi az értelme?! Szeretném megtalálni...
2014. febr. 3. 19:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Élvezd az életet. Ha párkapcsolatban vagy, csinálj meg mindent, ami csak eszedbe jut. Ha nem vagy az, csinálj meg mindent ami eszedbe jut. Ne siránkozz. Élj mintha minden nap az utolsó lenne. Keress olyan dolgokat, amik lefoglalnak. Legyen hobbid. Tűzz ki, napi, heti és éves célokat. Mindenkinek van. Kell hogy legyen neked is, és mire észbe kapsz egy csomó ember vesz körül. Akik ugyanúgy szeretik az életet mint te.
2014. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
A karrieremnek élek! :)
2014. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

A hobbi testépítésben találtam meg a számításaim, előtte átlagosnak tartottam magam és azt akartam hogy megbámuljanak, vagy éppen dicsérjenek, kemény 2 év után már közeledtem a áhított testhez. Mellette szeretem az erős izmos motorokat is, tehát ezekért dolgozom és kelek fel. Amikor néha meginog a hangulatom akkor magamra nézek és egy boldog arcot látok a tükörben.

21/F

2014. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Családomért élek, kelek, ők az életem értelme! Célom a családom boldogsága, minden más utána jöhet csak, pl. utazások.
2014. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
81%
80 évig szendvedsz aztán elásnak mint egy kutyát
2014. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki volt már lent,én is. De én azt mondom neked, (és ez nagy igazság!) h minden elmúlik,a rossz is. Találnod kell valamit ami hajt és küzdeni kell! Aztán rájössz,h nagyon jó érzés sikereket elérni. Engem az éltet,h minél több tudásra tegyek szert,bármilyen területen. Sok sikert!
2014. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Kapcsolat van, évek óta, sőt gyerek is. Tudom ennek kellene az 1. számúnak lennie, hogy tisztességben felnevelni a fiamat.... de ez egy akkora fogalom.... ezt majd visszanézve tudom meg, hogy sikerült-e.


Karrier... nincs, itt nem is lehet, kockázatot nem merek vállalni, inkább állok a langyos vízben..


Testépítés... valami sport jutott eszembe nekem is, anno régen kézilabdáztam, ma már "idős " vagyok hozzá, mégis kellene valami érzem...


(Félre ne értsetek, nem akarom magam sajnáltatni, csak megrogytam picit és keresem a kapaszkodót, gondoltam a pozitív hozzászólásokból sikerül erőt merítenem.)

2014. febr. 3. 20:06
 8/31 anonim ***** válasza:
95%

Weöres Sándor nevű felhasználó válasza:

Akit megtalálnak


Én keresem a célomat:

célom engem majd megtalál.

Én keresem a hitemet:

a hitem is majd megtalál.

Én keresem a szívemet:

a szívem is majd megtalál.

Keresem azt, aki enyém:

ő is keres majd. Megtalál.

Én önmagamat keresem:

egyetlen lesz, ki nem talál.

Én keresem az életem:

életem egyetlen halál.

Én keresem halálomat

és életem majd megtalál.

2014. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Olykor pont a család az, ami kiidegel... ha szabad, ha nem leírom... dackorszakát éli a fiam, olykor a férjem is és nehéz mindenhol helyt állni, türelmesnek maradni, nekem is kell valami, ahol levezethetem a feszkót....


Elásni, mint egy kutyát... jó gondolat, bár nem várnék még 50 évet.

2014. febr. 3. 20:08
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a célom egyszerűen a boldogság. Mindegy, hogy mi módon.


Nem akarok milliomos lenni, nem feltétlen kell nekem a világ legjobb munkája. Csak legyek boldog a mindennapokban :)

2014. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!