Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van-e értelme...

Szerintetek van-e értelme újra összekötni annak a két embernek az életét, akik már 30 éve elváltak, az élet ide-oda dobálta Őket, majd külön-külön újra kialakították egzisztenciájukat, de nem boldogok a jelenlegi helyzetükben?

Figyelt kérdés
Viszont ha csak egymás kezét foghatják, megszűnik a körülöttük lévő világ! Mennyire meghatározóak lehetnek a tiszta és őszinte szerelmi érzések egy ilyen újraéledt kapcsolatban és szabad-e lépni érdekében így közeledve a 60. életév felé? Ti mit tennétek?
2010. nov. 24. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne törödj azzal ki mit tenne!

Dönts úgy ahogy szerinted a legjobb

2010. nov. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idö útán szerintem már mindketten tudják, hogy mit is akarnak, mi számit nekik fontosnak - és éppen ezért egy új kezdést sem vesznek félvállról. Ha ennyire erös vonzódás van köztük, akkor ne habozzanak, ezt az esélyt ne hagyják ki.

Viszont ne adja fel egyik sem a felépitett egzisztenciáját, mert ha nem is túl valószinü, de lehet, hogy mégse lesz tartós a kapcsolat, akkor ne legyen senki sem kiszolgáltatott helyzetben. (Adott esetben összeköltözni lehet úgy is, hogy a másik fél is megtartja a saját lakását)

Éppen 60 felé már nincs olyan sok idejük az életben, hogy egy ilyen gyönyörü lehetöséget elszalasszanak.

Sok boldogságot kivánok!

2010. nov. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Határozottan van értelme! Az idők során változnak az emberek. Átértékelik korábbi döntéseiket, viselkedésüket. A süti próbája az evés.
2010. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van értelme. 30 év alatt nagyon megváltozott mindkét fél, talán ezúttal megtalálják egymásban a számításukat. Ám azért mielőtt mindent felrúgnak egymásért, átgondolnám a helyükben, hogy mi lesz az ára a boldogságnak és úgy is akarják-e a kapcsolatot.
2010. nov. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kriszti83 ***** válasza:
Sosem késő újra kezdeni! Csak az érzéseitekkel foglalkozzatok, semmi mással. Drukkolok!
2010. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elválni azok szoktak, akik nem képesek megbeszélni és közösen megoldani a problémáikat. Ha már egyszer odáig fajult egy házasság, hogy válás lett belőle, akkor számítsatok rá, hogy talán megint nem lesztek képeset közös nevezőre jutni. Ennek ellenére ha úgy gondoljátok, hogy érdemes adnotok egymásnak még egy esélyt, próbáljátokmeg!
2010. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi is 7 év után jöttünk ujra össze..:)

Sokkal jobb ez a kapcsolat,mint az előző volt.

Sokat változtunk mi is(pedig csak 7 év:)).

Mindkettőnknek volt jó és rossz kapcsolata ez idő alatt,és megtanultuk tolerálni egymás hibáit.De ami a legfontosabb,becsüljük egymást!!!:)Mert tudjuk mit veszíthetünk:)

2010. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én megpróbáltam. Sajnos csak egy-két hónapig müködött, aztán rájöttem, hiába volt ő a lángoló nagy szerelem, teljesen más emberek vagyunk. Eltelt 30 év, mások lettek a szokásaink, a barátaink.

Ez azért nem jelenti azt, hogy nálatok nem menne a dolog.

Azt hozzáteszem, hogy örök életemben bántam volna, ha akkor nem próbálom meg.

2010. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Láttam ilyet, igaz, 25 év volt csak a külön töltött idő. Második nekifutásra a sírig tartott.
2010. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki megtisztelő válaszát... :-)))))
2010. nov. 25. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!