Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most velem van a baj? Vagy én...

Most velem van a baj? Vagy én tettem valami rosszat amit nem kellettt volna? Ti mit tennétek a lenti helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő:

Párom fent volt egy szexoldalon, a házasságunk elött.(Vagyis csak egyen,de az épp elég). S a hímtagjáról tett fel,több profilról is képeket.Felismertem a hátteret.Azt mondta csak akkor volt fent mikor még nem volt velem együtt,meg az unokatesója kib.szásból tette fel.(Közben megismertem az unokatesóját,,nem hiszem ilyen lenne de ki tudja...) Azonban kiváncsiságból megnéztem s voltak új képei is.Ezt onnan tudom,hogy kapott ajándékba TŐLEM egy plüsst,ami rajta volt az egyik képen. Mult hétvégén megkért,hogy keressek meg egy emailt az e-mailjében ,mert én itthon vagyok s jobban ráérek az emailjében keresni. Most tegnap is beléptem hogy keressem a doksit. Volt egy email arról a sz.x oldalról hogy kapott egy belső üzenetet. Mondom biztos véletlen valaki irt neki,mondta féléve hogy néha megtalálják s kap belső üzenetet... Nem foglalkoztam vele.Most azonban magam alatt vagyok,mert beléptem hogy keressem azt a doksit az e-mailjében.Erre láttam hogy ma válaszolt arra a belső üzenetre. Hogy miket csinálna a sráccal,sőt barátnőjével.Meg a srác is válaszolt neki hogy a képe van megnyitva h vele álmodik s hogy milyen kanos lesz a képtől..... ELéggé elszomorodtam... Most mit kéne tennem??? 2 gyerekünk van,28 évesek vagyunk.Igaz a kicsi születése óta kevesebb a nemi élet köztünk,de meg tudnánk oldani... Egyébként felesleg nincs rajtam,szerintem szüléshez képest nagyon jól nézek ki, kevesebb vagyok mint elötte.10 hós a kicsi,nagy közel 4. A srác civil néven irt neki, s ez a srác fent van neki facén mint ismerős. Semmi közös pont nincs, szóval tuti ő az. Mit csináljak?Hagyjam szó nélkül? Úgy fáj...Bocsi hogy hosszú lett..


2014. febr. 4. 10:30
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
96%
Hááát... lehet, hogy megunta a nunit és áttér a másik lyukra :D
2014. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Én leleplezném a párodat a helyedben. Elmondanám hogy láttál mindent, és olvastad az üzeneteket. És hogy mondja el őszintén, hogy mi ez az egész. Hogy hiánya van, vagy már un téged, vagy csak szórakozik ezen az oldalon a pasikkal. És megmondanám, hogy legyen őszinte bármi is van a háttérben, ne kamuzzon, ne sunyiskodjon, vagy akkor menjetek tovább külön utakon.
2014. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Házasok vagyunk,elvileg szeret. Mindent megtesz értünk.. De valahogy bennem van a félsz.Jó miért váltotta ezeket az üzeneteket.. Mindnet megtesz a gyerekekért, miattuk dolgozik. De pl a plüssös kép az még a gyerekek elött készült...
2014. febr. 4. 10:42
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Jól értettem? A férjed más férfikkal ismerkedik? :S

Ez nem egy sima megcsalás. Nem valószínű, hogy a terhesség miatt van.

Nyilván már előtted is volt ilyen érdeklődése, és a nők (illetve most már a nő, a feleség) mellett továbbra is szüksége van ilyen irányú örömökre is.

Nekem ez is megcsalás, mindegy, hogy nővel vagy férfival. És mivel te nő vagy nem is tudod az ilyen irányú vágyait kielégíteni, szóval nem tudom, létezik-e egyáltalán hosszútávú megoldás.

Beszéljétek meg mindenképpen. Ennyit azért megérdemelsz, hogy legalább őszinte legyen veled. Aztán majd ráérsz dönteni, hogy hogyan tovább, de ahhoz tudod kell, hogy mi a helyzet.

2014. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Volt ilyen ismerkedése,mert volt róla szó hogy 3asban.. De aztán jött a lányunk,igy elmaradt,most meg már mégse... Nem rég voltam a dokinál, azt mondta nem is látszik rajtam h szültem.(175 magas vagyok, 55 kiló,ruhában)Nem szeretném elveszteni,meg nem is tudom hova mehetnék... Szülei lakásában lakunk,mi 4en. Anyum 38m2en lakik, őt meg szinte kirakták a szobájából.(uj ágy,tv,pihenőszoba lett a szobája.) Ott van apuja óra gyüjteménye..
2014. febr. 4. 10:56
 6/51 anonim ***** válasza:
94%
Ha nőkkel ismerkedne, akkor azt mondanám, hogy csábítsd el újra stb. DE férfiakkal? Velük nem tudod felvenni a versenyt..
2014. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
85%
És miért nem törölteti magát arról az oldalról, ha már úgysem használja?
2014. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
53%
7es: írta ha a férje MA válaszolt egy üzenetere, szóval használja
2014. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Anno kértem,h törölje magát!Sőt az oldalnak is irtam h mi kell hogy töröljk.Kértek egy fotót a himtagjáról,hogy tényleg őt akarjuk törölni s akkor törlik.De erre lusta volt.Vagy nem is tudom.
2014. febr. 4. 11:00
 10/51 anonim ***** válasza:
39%
hahahaha :)) Te is nagyon unatkozhatsz, ha ilyen sztorikat találsz ki. :))
2014. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!