Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa barátnője túl lengén...

Apa barátnője túl lengén öltözködik idehaza. Neki, vagy apának szóljak, hogy ez zavar?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Először a barátnőnek, normálisan, nem bunkó hangnemben mondd, hogy ha lehet, akkor szolidabban öltözzön, mert ez téged zavar. Ha nem változik, akkor szólj apudnak.
2014. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miben van? Fiu vagy vagy lány?
2014. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Ameddig nem teljesen pucer, addig nem igen tudaz ellene tenni. Plane ha te is lany vagy. Pl ha nem hord otthon melltartot mert nem kenyelmes, akkor te mondhatsz barmit.
2014. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Melltartót és bugyit hord, csak mást nem mindig. Egyszer ki kellett mennem rárántani, mert alig valamiben ült le mellém Xboxozni. Jól néz ki, de hát apám barátnője, ez így nem jó.
2014. febr. 5. 19:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aberrált. Ennyire nem.
2014. febr. 5. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Nagy kar. En biztos nem hagynek ki egy ilyen alkalmat. :)
2014. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a barátnőjét kérd meg finoman,hogy amíg itt vagy ,addig nem.Ha nem változtat,akkor mehetsz apádhoz is.

Szerintem nem teljesen normális a lány,ilyet azért...

Szerintem vagy tetszel neki,vagy élvezi ,hogy azt látja az arcodon ,hogy tetszik neked.

2014. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Más ilyenről álmodozik! Örülj neki! Ha szerencéd van betanít.
2014. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Az a "más", nem normális, utolsó. Nem az újdonsült mostoha anyucinak kell a fogadott fiát bevezetnie az élet rejtelmeibe.

Egyébként szerintem, direkt csinálja, Kérdező. Csak húzni akar téged, (bár el nem tudom képzelni ezt mégis ,hogy gondolhatja). Szólj apádnak, ha értelmes ember elintézi...

2014. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Javult a helyzet?
2014. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!