Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Titeket zavar, ha a barátnőtök nőiesen esetleg kihívóan öltözködik mellettetek?

Figyelt kérdés

Itt érthetjük a köztudatban plázacicaként elkönyvelt lányok öltözékét pl.

Magassarkú,mély dekoltázs,smink,Szűk nadrág vagy nagyon rövid nadrág,stb.

Azokat a válaszokat,most hanyagoljuk,hogy ilyen nőkkel nem jönnék össze stb,tudom ilyen is akad bőven.

Arra lennék kíváncsi mi a véleményetek.

Inkább úgy vagytok vele,hogy büszkék vagytok rá,nem kell takargatnia magát vagy úgy,hogy más ne lássa,inkább visszafogottabb legyen?

Vegyük azt az esetet,hogy tudod a barátnőd semmiképp sem csalna meg,akárhány bókot,ajánlatot is kap.


2010. okt. 16. 17:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Az én barátomat pl. egyáltalán nem zavarja, ha NÉHA így öltözködök, inkább büszkén feszít mellettem, viszont olyankor egy percre se engedi el a kezem :D 19/L
2010. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%

Valóban ilyen lány nekem nem kellene :) Nem azért, mert sokan megnéznék (az én páromat is nap mint nap megnézik, pedig nem öltözik kihívóan, hanem csak egyszerűen gyönyörű), hanem azért, mert az öltözködés sokat elárul az illető személyiségéről. És az a stílus nem az én világom.

29/F

2010. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
23%

en sot igy kerem hogy oltozzon,mert buszke lehetek magamra hogy egy bombazo parom van


clyde

2010. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
clyde, nincs neked egy apró kisebbségi komplexusod?... Te azért keresel barátnőt, hogy kirakatbábu legyen melletted? Részvétem.
2010. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem zavarna.
2010. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
12%
Nincs barátnőm!!!
2010. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem,mert szeretek így öltözködni,nem más féffiaknak akarok tetszeni,hanem magamnak és a páromnak.

Szeretem,hogy fiatal vagyok és nő,ki is használom,szeretem a nőies cuccokat stb.

Volt már olyan,hogy siettünk valahová és felkaptam az első pár cuccot ami a kezembe akadt és egy sportcipőt.Elindultunk és elég rosszul éreztem magam,mert mellettem meg tipegtek kiöltözve a jobbnál jobb csajok én meg olyan kellemetlenül éreztem magam.Persze ez tényleg hülyeség,de egyszerűen én nem kedvelem az ilyen ruhákat.

A páromnak meg tetszik ahogy öltözködöm,mindíg megdicsér,hogy jól nézek ki stb,de ha elindulunk csak morog,hogy "ez a barom utánadfordult"meg"Majd jól leütöm mért csorgatja a nyálát amikor itt vagyok melletted"stb.

Pont egy rövidnadrágot próbáltam nyáron,amikor megmutattam a barátomnak elkerekedett a szeme és szabályosan megsértődött rám,mert szerinte kihívó(semmi extra nem volt a nadrágba)

Mellettünk egy csaj próbált a párjával és a fiu annyit mondott"Nagyon szép vagy,vedd a rövidebbet"

:D

Én meg mondtam a páromnak,hogy Ő mért nem így áll hozzá,erre azt mondta mert az a nő nem is volt szép és ugyse nézi meg senki.(Pedig szép lány volt)

Szóval érdekelnének még vélemények.

2010. okt. 16. 17:27
 8/30 A kérdező kommentje:
-f
2010. okt. 16. 17:27
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Más dolog nőiesen öltözködni, és más dolog kihívóan. Az előbbi egyáltalán nem zavar, de ha direkt mutogatja magát egy lány, azt utálom akkor is, ha nem a barátnőm.
2010. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
27%

Sir Butcher válasza:


clyde, nincs neked egy apró kisebbségi komplexusod?... Te azért keresel barátnőt, hogy kirakatbábu legyen melletted? Részvétem.


nem,nekem mar 2 eves kapcsolatom van,de nem fogok a baratnommel ugy jarni az uton hogy van rajta egy kek bo nadrag,egy rozsaszin felso,egy lila sal,es ha lehet piros cipo.


ha baratnom,akkor elvarom azt tolle hogy ugy oltozzon es ugy nezzen ki mint a varos legdogosebb bigeje.


neked viszont onertekelesi gondjaid vannak baratom


clyde

2010. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!