Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyum pasija...

Mit csináljak ha anyum pasija feszt beszólogat nekem és folyton megbánt? (anyum persze az egészből "soha semmit se lát") de engem nagyon zavar. Lehet hogy ideköltözik majd hozzánk és akkor szomorú sors vár rám.

Figyelt kérdés
szóval mit tudnék mondani neki/csinálni valamit? Nagyon fontos lenne. Köszi

2014. febr. 1. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg h és neked feláll még? :-D de komolyan. Szólj be te is neki, de ne akkor amikor anyud is hallja.
2014. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit szól be?
2014. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát hogy semmire se vagy jó ,nem csinálsz semmit ( annak ellenére hogy megpróbálok jóba lenni vele) anyád helyébe már rég intézetbe adtalak volna meg ilyenek...
2014. febr. 1. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy zavar ahogy beszél veled, és nem a apád, hogy beleszóljon az életedbe.
2014. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Lehet azért mert tényleg nem csinálsz semmit.
2014. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, de légy közben nagyon nyugodt, fegyelmezett, hogy van-e saját gyereke, és azzal is ilyen kedves szokott-e lenni.

A lényeg, hogy nehogy sértő legyen a hangod, hanem add elő a kis kedves kíváncsi lánykát közben.

2014. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nincs gyereke, csak ilyen őrző védő kutyái..lássuk be azzal sem egy öleb módjára bánnak..Mindig kiabál velük és keményen bünteti azokat akik nem fogadnak szót. Lehet hogy ezzel lehet a gond??
2014. febr. 1. 23:10
 8/8 A kérdező kommentje:
a 19:08-as válaszát véletlenül kis NEDVES lánykának olvastam...:DD
2014. febr. 1. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!