Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is kiakadna vagy csak...

Más is kiakadna vagy csak nekem esik ennyire rosszul?

Figyelt kérdés
Tegnap elutaztam reggel, késő délután értem haza. Megkérdeztem a férjemet ő mit csinált ma? Erre ő - hogy én nem vagyok neki senkije , hogy én elszámoltassam! Na ez nálam kiverte a biztosítékot, 18 éve a felesége vagyok és olyat mondani a másiknak , hogy nem vagyok senkije - szó szerint - számomra sértő!! Kíváncsi lennék más , hogy reagált volna rá? Ezek szerint már meg sem lehet kérdezni az embernek a párjától, hogy ő mivel töltötte a napját?
2014. febr. 8. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó akkor most szépen írd le az előzményeket is, mert olyan nincs hogy 18 évig happy, aztán egy kérdésről robban
2014. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Én megsértődtem volna, és tudod ma mit csinálnék?

Ha kijönne a szobából, hogy hol az ebéd /vacsora? Miért nem főztem, miért nem mostam ki a szennyesét, akkor azt mondanám neki, hogy

- nem vagyok neked a senkid , hogy főzzek, mossak rád. Főzzön, mosson rád az akinek 2 anyja van, vagy éppen neked valakid.

2014. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Lehet nem tetszett neki,hogy elutaztál.Milyen utazásod volt?
2014. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is rosszul esne, de nyilván itt már sokkal nagyobb bajok vannak, hosszú ideje.

Ahogy az egyes írja:

Az biztosan nem lehet, hogy eddig remek volt a házasságotok, most meg hirtelen vett egy 180 fokos fordulatot a semmiért.

A többi problémát kellene megoldani, ha még lehet.

2014. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nincsenek előzmények aznap nem volt veszekedés se köztünk. Munka ügyben voltam el ezt ő is tudta. Tehát nem ez végett. Egyébként ő ilyen igen egyik percben semmi baj a másikban meg sértő szavai vannak.
2014. febr. 8. 13:14
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"egyébként ő ilyen igen egyik percben semmi baj a másikban meg sértő szavai vannak."


Akkor meg?????? Most mit csodálkozol????

2014. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is rosszul esne főleg 18 év után.Ha nem voltak előzmények akkor az is lehet hogy csak rossz napja volt és már kész volt idegileg vagy nemtudom.Kérdezd meg tőle hogy mi baja
2014. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lehetett, hogy te voltál távol míg ő otthon üldögélt és még te kérdezed meg tőle hogy mit csinált. Szóval akkor tudom ezt elképzelni ez a kérdést, ha te a párodhoz ezt "éllel" irányítottad ezt a kérdést.
2014. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Én a második hozzászólóval értek egyet. Egy bizonyos helyzetben visszaszólnék neki ugyanabban a stílusban, aztán meglátjuk neki hogy esik.
2014. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként ő ilyen igen egyik percben semmi baj a másikban meg sértő szavai vannak."


Ne haragudj, 18 evig nem zavart, akkor most miert kulonleges ez az eset?

2014. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!