Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul esik hogy a...

Nagyon rosszul esik hogy a saját férjem, a gyerekem apja le dagatozott?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sovány az tény, 155 cm és 63 kg!

De szerintem sovány sem nagyon rosszul esik! 1 éve szültem-


2013. nov. 18. 20:56
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg jobb volt ki írni ezt ,mint megbeszélni vele ?
2013. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom párszor szólt, hogy fogyj le, és a füled botját nem mozdítottad. Mert ha nem lenne edzésre stb.-re pénzetek, és ez miatt nem tudnál fogyni, akkor igazad lenne, de ha nem ez van, akkor..
2013. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
69%

Ezt kapja a nö, aki kihordja egy köbunkó gyerekét

Köszönet helyett

Hatha eleg volt leckének

2013. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
77%

2. Azért kulturáltan is meg lehet beszélni valakivel, hogy "Drágám, úgy gondolom, hogy ha pár kg-t leadnál, igazán szép lennél."

Nem egyből ledagadtozni a gyermekem anyját.

2013. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
nem érzem magam kövérnek!sőt tudom hogy nem vagyok az jól érzem magam a bőrőmben!
2013. nov. 18. 21:01
 6/53 A kérdező kommentje:
egyszer sem szólt, és az életben nem aláztak meg így! Ma hajlandó sem vagyok vele egy légtérben lenni mert agyonütöm!
2013. nov. 18. 21:01
 7/53 anonim ***** válasza:
94%
Azt írtod jól érzed magad a börödben. Akkor mi a baj? :-)
2013. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
az hogy megbántott!
2013. nov. 18. 21:03
 9/53 anonim ***** válasza:
9%

Hát azért ez nem igazám jó súly, szerintem igenis kövér vagy. Ezelött fél évvel én is ennyi voltam ilyen magasan és igencsak volt rajtam fölösleg, most 10 kg-mal vagyok kevesebb, és még most sem vagyok túl vékony.


Szerintem a férjednek igaza van, de ennél sokkal nagyobb gond, hogy te elégedett vagy azzal, hogy ennyire sok a fölösleged, ahelyett, hogy megpróbálnál normálisan kinézni.

2013. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
70%

Ti végigolvastátok amit írt? Egy éve szült. Szerintetek így hogyan kezdjen bele a fogyókúrába? Valószínűleg még szoptat. Annyira bírom, amikor idejön a sok laikus ember okoskodni.


Kérdező, nekem is rosszul esne, ha ilyet mondana a férjem, egy évvel azután, hogy szültem. Szerintem tarts egy kis távolságot, hátha észhez tér.

2013. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!