Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire működik egy távkapcso...

Mennyire működik egy távkapcsolat (150 km) nagyon fiataloknál? (16 és 18 éves felek) Mi a megengedett ilyenkor? (együtt alvás, szex, csókolózás. )

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy mi a megengedett 150 km-ről?

Szinte bármi, amit el tudsz képzelni...

2014. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Én 17 voltam, a barátom 18 amikor összejöttünk. 150 kilométer volt közöttünk.


A mi szüleink mindent engedtek a fent felsorolt 3 dolog közül.


24/N

2014. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor működhet, ha hétvégét együtt tudják tölteni, ekkora távolság könnyen leküzdető, ha megvan rá az anyagi keret. Egy oda-vissza vonatjegy diáknak kb. 3000 Ft.
2014. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
43%
Nem működhet.
2014. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Nekünk 800 km volt a táv eleinte, mivel párom külföldön dolgozott. (most is csak már kint lakok) Nehéz volt kibírni mert mi csak havonta 1x tudtunk találkozni, de kibírtuk, és most már jön a baba, és kint lakunk együtt :)
2014. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs értelme a távkapcsolatnak, főleg ilyen fiatalon. Nekem biztos nem férne bele, hogy a 16 éves lányom hétvégéket töltsön 150 km-rel odébb a barátjánál, akit rendesen ilyen távolságból megismerni sem lehet.
2014. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki mennyire ragaszkodik a másikhoz. Én nem akarnék távkapcsolatban élni, bár már idősebb vagyok, de ilyen idősen voltam én is együtt az első szerelmemmel. Tervben volt, hogy elköltözik munka miatt az ország másik felébe, és én már akkor tervezgettem a szakítást. Ha én valakivel együtt vagyok, legyen mellettem, amikor csak lehet. Ne telefonon tartsuk a kapcsolatot, vagy chat-en. Friss szerelmesként tombolnak a hormonok, az ember minden másodpercben szexelne, a fene várna rá heteket hónapokat, hogy találkozzunk. Az, hogy mi a megengedett, elég hülye kérdés. Ti mit akartok? A csók olyan alap, nem hiszem, hogy engedély kéne rá, de ha felmerül, akkor a feleknek még nem való kapcsolat. A szex elvi kérdés. Ha valaki akar szexelni fog is, ha nem akar, nem fog. Az együtt alvás az a 16 éves félnél már a szülőkön múlik, akik vagy jófejek, vagy nem. Ha nem engedik, így jártatok.
2014. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem működhet :) 15 éves voltam mikor megismerkedtem egy velem egyidős pasival.. 220 kilóméterre lakunk egymástól, és lassan másfél éve együtt vagyunk. Találkozni kicsit érdekes, de 3 hetente igyekszünk megoldani :)
2014. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Szilvasbuktat mert szeretem
2016. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
29%
Mákos laska finomabb
2016. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!