Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom külföldön dolgozik. A...

A párom külföldön dolgozik. A legjobb esetben 1,5 hónaponta haza jön. Van valaki hasonlóan? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Mi az utóbbi időben már csak veszekszünk, szakítunk,majd kibékülünk... Már az agyamra mdgy! De szeretem!! Lehet így bármit is komolyan tervezni?

2013. aug. 31. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy nem.
2013. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hosszu tavra semmikepp nem jo ez igy. Ha idoszakos a munka,akkor atveszelheto,de ha komolyan terveztek akkor valasztani kell a parodnak. Vagy te vagy a munka,hisz igy egyutt vagytok elviekben,de gyakorlatilag kulon eletetek van.
2013. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Ez nem olyan így , mint egy párkapcsolat.

És nem akarok belédkötni, de szerintem azt úgy mondják, hogy 1.5 havonta :)

2013. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
menj utána, vagy ő maradjon otthon, de ez így nagyon nem megy...
2013. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért, de nem Magyarországon élek...
2013. aug. 31. 09:28
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, "havonta" és nem "hónaponta"


Amúgy nem, ez nem kapcsolat, vagy menj utána te is, vagy - ha ő továbbra is így fog dolgozni - ne tartsátok fenn ezt a kapcsolatot.

2013. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még ki fog a hónapontán fenn akadni?
2013. aug. 31. 09:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Csoda hogy eddig működött, én ilyen viharos kapcsiból kilépnék.
2013. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen cipőbe jártam és szakított velem! Most egyedül maradtam!
2013. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Érdekes,nekünk már egy éve működik a távkapcsolat. Cudar nehéz,de még jobban összekovácsolt bennünket.

A ti kapcsolatotoknak nem a távolság ártott meg,hanem már alapjaiban is tönkrement a dolog.Ezen az sem változtatna,ha közelebb lennétek egymáshoz.

Ha már egyszer (te pedig irtad,hogy többször is) szakitottatok,akkor minek erőltetni? Ti magatok is látjátok,hogy ez igy nem működik,csak valamiért nem meritek felvállalni.

Szereted persze...ez nem szerelem,hanem kötődés és megszokás. Álljatok a sarkatokra és lépjetek! AZ első pár hét nehéz lesz,aztán mindkettőtök élete jobban fog alakulni.

2013. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!