Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Lépjek tovább,...

Hogyan tovább? Lépjek tovább, vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Nem érzem jól magam az egyetemen, igazából csak vegetálok itt. Szerettem amit tanulok, de rájöttem, hogy nem annyira, mint kellene.

Időközben,de talán túl későn rájöttem arra, hogy mást szeretnék csinálni.

2 szak érdekel, az egyik jobban mint a másik, viszont ami jobban érdekel, arra elég kevés esélyem van bejutni.

A másodikra viszont elég sok esélyem lenne, viszont ahhoz másik városba kellene mennem, egy olyan helyre, ahol senkit és semmit nem is ismerek.


Ha elmennék, azzal sok embert bántanék meg, köztük a legjobb barátnőmet, aki talán nem is az, akinek gondoltam.A héten rájöttem, hogy sok dolgot nem mond el nekem, nem tudom hova tenni a viselkedését, a tetteit és a hazugságait.


Össze vagyok zavarodva, és már nincs sok időm arra, hogy eldöntsem, hogy hogyan tovább.


2014. febr. 14. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsődleges az legyen, hogy a te életeddel mi lesz. Ne mondj le azért egy lehetőségről, mert lehet, megbántasz valakit a távozással.
2014. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ott hagynál egy szakot egy másikért ami szintén nem érdekel annyira mint kellene (ha ugye az 1. nem jön össze...) sztem nem lenne logikus. Hány évet pazarolnál el ha ott hagynád az egyetemet?
2014. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gimi után tovább tanultam. 2 év után ott hagytam a sulit,mert nem szerettem,nem éreztem ott jól magam és úgy éreztem számomra nem megfelelő az aki lehetnék majd az ottani végzettséggel. Májusban elmentem 1-2 vizsgára,de utána már be se mentem az egyetemre. A pótfelvételin győzött meg édesanyám,hogy adjam be a jelentkezésem egy másik suliba,olyan szakra,amire régebben (kb 14 évesen) szerettem volna menni. Nos nem bántam meg... Igaz,a váltás nem volt a legjobb,mert nagyszülők fizetik a tanulmányokat és nappali támogatottról levelezős fizetősre mentem,de nem is ez,hanem az volt először mindenkinek rossz,hogy ott hagytam a másik sulit. Hamar megértették utána,hogy nekem így volt jobb. Ha végigcsinálom,akkor hamar beleuntam volna a munkámba és vagy életem végéig csinálhattam volna azt,amit utálok,vagy akkor tanulhattam volna újra. A te életed,te tudod neked mi a jobb. Támogatni fognak (egy idővel) téged,csak tarts ki! Sok sikert!
2014. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül is csak az elsődleges célomra adtam be a jelentkezésemet, max. ha nem sikerül, akkor jövőre beadom máshova is a jelentkezésem. :)
2014. febr. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!