Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merre, hogyan tovább? Maradjak...

Merre, hogyan tovább? Maradjak vagy menjek de gyorsan?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy én és a párom együtt vagyunk egy éve együtt is élünk,külföldön.Ő 26éves srác,én 20éves lány.

Szóval most az a gondom,hogy ma vett magának egy előfizus telot amit ketten fogunk fizetni,mivel az eleje óta egy kasszán vagyunk.

Nos de nem ez az első eset,egy éve lesz júliusba hogy kijöttem hozzá ő már kinn volt előtte és mióta dolgozok azóta nem tudok semmit venni magamnak,ő mindig csak magát nézzi vettünk pl. egy plazma tv-t kp-ra a tavalyi keresetünkből de ezt is ő akarta a ps3-hoz.

Nos megvolt,akkor utána sorba jöttek a játékok,most itt ez a telefon és amióta én kinn vagyok nem tudok semmit kezdeni magammal,nem tudok semmit felmutatni miért dolgoztam.Mielőtt felmerülne valakibe a kérdés azért nem vettem magamnak mert ő mindig megelőzőtt és ha én vettem volna magamnak bármit is pl. egy farmert az már a kaja pénzből ment volna el.Nos tudni kell,hogy a szülei nagyon szegények rengeteg pénzt küldtünk haza nekik de mostanra megelégeltem,míg az én szüleimnek havonta csak egy kis csekély összeggel támogattam ha arról volt szó.

Mostanra megelégeltem ezt.Szerintetek hogyan tovább??

Úgy érzem,hogy nem is érdeklik az én dolgaim az én kívánságaim,az én vágyaim.csak magával foglalkozik hogy neki jó legyen.:(


2011. máj. 11. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket mondtad neki is?
2011. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: meg kellene vele beszélni, hogy a költségeket is felezzétek el, mivel a fele pénzt is te adod be.

Vagyis ugyanannyit küldeni a szülőknek, legyen beleszólásod, hogy mire megy el a pénz.

Nem az anyja vagy, hogy folyton engedélyt kérjen tőled, de ő sem kisgyerek már, hogy ész nélkül szórja a pénzt, és ha azt mondják, hogy nincs, akkor hisztizzen.


Ha ez nem működik, akkor csomagolsz és mész.

Mivel ebben az esetben csak ki akar használni, hogy kétszer annyit költhessen, mint amennyit keres.

2011. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Meg kell vele beszélni mert ez így nem igazságos!

nálunk ugy müködik egyszer én fizetek másszor ő :-) ennyi .-) így neki is marad magára pénze meg nekem is és kaja is van meg számlák is befizetve:-)3éve élünk együtt,4és fél éve vagyunk együtt

21/N

2011. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
tudom,csak az a gond,hogy az elmúlt egy évbe keresett pénzem már semmi nem hozza vissza:(most neki itt van a vadonatúj telefon én meg használjam az ezer éves telomat.neki mindig minden előbb megvan mint nekem valaha ha egyáltalán meg lesz,aztán ígérget itt,hogy jól van szívem majd akkor ekkor meg ekkor veszünk ezt-azt.na persze:(((
2011. máj. 11. 20:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, a közös kassza úgy hülyeség ahogy van.
2011. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Keress-keress,aztán menj hozzá külföldi állampolgárhoz.. találsz ott ezer jobbat ennél a "........." hadd ne mondjam ki,minél!
2011. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
vagy megbeszélitek vagy külön menntek.megtetted ami tőled telt a szüleiért.de a te szüleid is megérdemlik hogy segíts nekik.A párod elég önző alkat.Az én párom inkább magának nem vesz semmit,csak h nekem meglegyen amit szeretnék.Az a pénz már nem jön vissza,de a jövőbeli fizetésedet te költsd el.menjetek szét:)
2011. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de viszont ha külön kasszán lennénk,tudom,hogy ő akkor is elverné a saját pénzét,és akkor jönne az,hogy szívem de ki kell fizetni az albérletet kaját kell venni,akkor vegyük elő a te fizetésed.ismerem már:((szóval tök mindegy,az a baj már nem bírom ezt,de viszont magam sem tudom mért szeretem.és most nem tudom melyik a nagyobb a haragom vagy az ő iránta érzet szerelmem.
2011. máj. 11. 20:46
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha van munkád akkor simán otthagyhatod. Nem árt, ha evvel tisztában van!

Tudasd vele azt amit nekünk elmondtál és, ha még Neki áll feljebb akkor mész. Akkor tényleg csak kihasznál! Ha megembereli magát és a csoda 3 napig tart akkor is mész, mert önző. És, ha tényleg észreveszi magát akkor semmi gond, hanem akkor no problémó!

2011. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pedig nincs más megoldás, állj a sarkadra és mondd meg neki: az elsô évben az ô hóbortjaira ment el a kajapénzen felüli összeg, a második évben fordítva lesz, a te szükségleteid lesznek elôrébbvalók. A szülôk támogatása ugyanígy, eddig a tieid kaptak kevesebbet, mostantól az övéi. Ne mártírkodj, legyél határozott.
2011. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!