Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet veri a nevelőapja...

Rörets kérdése:

A barátnőmet veri a nevelőapja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm apja 4 éve meghalt. Azóta az anyja összeismerkedett egy féfival aki verni szokta őt. Már gondolkoztam azon hogy felmegyek és a belét kitaposom. Azt mondja a barátnőm hogy az anyja csak nézi amikor a férfi kezet emel rá, nem áll ki mellette. Ha a rendőrséget kihívnám nem hiszem hogy sokat érnék el vele mert az anyja és a párja úgy is letagadná. Szerintetek mit tegyek?

2014. febr. 16. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Két lehetőség van. A törvényes az, hogy bizonyítékot kell szerezni a bántalmazásra (ha az "anya" letagadja, akkor rejtett kamera, majd orvosi látlelet), ezzel irány í rendőrség. Normális társadalomban ez elég lenne ahhoz, hogy kivonják a forgalomból jó időre ezt a gennyládát.

A másik lehetőség az, hogy szerzel néhány kigyúrt havert, bevárjátok a sarkon, amikor senki se látja, és nyomot nem hagyva (pl. elektromos sokkoló) rohadtul helybenhagyjátok. Ezzel az a gond, hogy Abszurdisztánban még titeket vennének elő, ha kiderül... Hány évesek vagytok egyébként? Mennyire vagy anyagilag független? Opció-e, hogy hozzád költöttön a lány?

2014. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Húha ez egy borzasztó helyzet!! Hány évesek vagytok?
2014. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

De, menjen el a rendőrségre, tegyen feljelentést. Keresse meg a helyi családsegítőt, ott tegyen bejelentést, komolyan veszik (legalábbis a mi kerületünkben). Lehet, hogy nem tökéletes a rendszer, de van segítség.

Itt egy link, mindenféle leírásokkal, linkekkel.

[link]


Kezdjen el a kislány boxolni, vagy fitness boxolni, futni, edzeni. Engem vertek a szüleim, és jó 35 évig megfélemlített nyuszi voltam. Aztán egy szép nyári nap beszólt valaki egy fagyizóban és én leütöttem. Nem PC, de szerintem a legjobb megoldás. Ma már pl. simán leverném az apámat is.

A másik: sajnos az ilyen gennyládákat túl kell élni.

2014. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1 hozzászóló egyetértek :)

Kedves Kérdező!

Szerezz bizonyítékot.Ha a barátnődet úgy megverik, hogy nyoma marad azonnal menjetek el a rendőrségre és mutassátok meg.Csak akkor tehettek feljelentést ha van rá bizonyíték,hogy verik! Legyél annyiszor vele,amennyit csak lehet.Ha megoldható aludjon többször nálad. Hány évesek vagytok?(további lehetőségek családsegítő és gyám ügy)

Nagyon sajnállak titeket és remélem megoldjátok a helyzetet.

2014. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nyoma van, akkor azonnal orvosnál látlelet, és rendőrségi feljelentés.

Plusz gyámügy, esetleg kiegészítve egy tanú és kamera mentes helyen kicsit falhoz szorítani apukát pár cimborával késsel a nyakán....

2014. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Rá kell venni, hogy visszaüssön a lány. Utána tuti nagyot fog kapni, de annak már komoly nyoma lesz és mehet a látlelet. Tudom, nem a legjobb megoldás, de ha máshogy nem megy ki kell provokálni egy jobban látszó sérülést.


Egyébként miért veri? Mert, ha ok nélkül(bár még okkal is megkérdőjelezhető), akkor az anyja is egy utolsó, mocskos k**va.

2014. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Én is voltam ilyen helyzetben, de én hamar léptem, az első ilyen dolog után jól megvertem felrúgtam és megtapostam az illetőt, többet nemvolt vele gond, hozzá sem nyúlt barátnőmhöz.
2014. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk mind 2-en.
2014. febr. 18. 21:10
 9/12 A kérdező kommentje:
És ok nélkül veri szegényt. amikor éppen kedve szottyan hozzá. a múltkor már egy baesball ütővel akartam nekimnni a faszinak de barátnőm lebeszélt róla.
2014. febr. 18. 21:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak okosan, annyit kapnál érte, mint egy rendes emberért. Bizonyítékot kell szerezni, majd felnyomni mind a két r*hadékot (igen, anyukát is bűnpártolásért).
2014. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!