Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy megszakította...

Jól tettem, hogy megszakítottam a barátaimmal a kapcsolatot mert leszólták a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy elmondták a hátam mögött mindennek, szerintük ronda, és olyan szavakkal illették amit nem tűrtem el, előttem persze jópofiztak, a szemembe sosem merték mondani.
2013. aug. 8. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
miért te vagy bruce lee?
2013. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
jól tetted!
2013. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Látszik hogy igaz barát vagy. Ha ő is megtenné érted akkor igen, helyes döntés volt.
2013. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlen...ki kell állnod a barátnőd mellett, de lehet drasztikus lépés volt megszakítani a kapcsolatot velük! Ha netán egyszer úgy alakulna, hogy szétmentek a barátnőddel, akkor ott állsz majd egyedül...Másrészt, attól, hogy szerinted ő a leggyönyörűbb nő, szerintük még lehet csúnya, és bár nem szép, amit műveltek, de hát mindenkinek van egy véleménye, és érthető, hogy nem akarják a szemedbe mondani azt, ami negatív és a barátnőddel kapcsolatos...
2013. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem hinném hogy ilyen barátok kellenének annak aki szétment a barátnőjével.

Igaz barátok kellenének.

2013. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Jól. Ezek nem barátok. Ha jogosan lett volna problémájuk, akkor sem ez na megoldás, hogy a hátad mögött röhögnek rajta, hanem a szemedbe mondják. Gyáva szájhős férgek. Ja, és ha a barátnődről így beszéltek a hátad mögött, akkor mi arra a garancia, hogy rólad nem így beszélnek, ha épp nem úgy viselkedsz, ahogy ők? Legalább te férfi vagy, és megvédted a barátnődet :).
2013. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Jól, bizony! Főleg ha el is mondtad nekik az okát.


Korábban nem volt olyan, hogy a Te füled hallatéra beszéltek így emberekről? Mert én akkor hagytam volna ott őket.

2013. aug. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!