Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lesz?

Szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés

Ha karácsonyra virágot kap anyu,az jó? (mindig mondja . nem kel semmi,de mindig veszek neki vmit.:D )

de már kifogytam az ötletekből.:D


14/L


2009. dec. 9. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szived osszes szeretetevel adod akkor a legszebb ajandek lesz!:)/egy edesanya/
2009. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti a virágokat,akkor miért ne?Vehetsz neki mikulásvirágot(bár elég szakszerűen kell gondozni,h ne pusztuljon el hamar)...v bármilyen másfélét,esetleg kicsit "kidekorálhatod" vmi karácsonyi dísszel(pl szúrj le mellé vmit)
2009. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vmi karácsonyi/téli mintás kaspóba beleteheted(előző vtam)
2009. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mikulásvirága már van egy pár.:)


Köszi a válaszokat!

2009. dec. 9. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a csoki hol marad? :D
2009. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A csoki magában is jöhet (feltéve, ha anyukád is annyira szereti mint én) A lányaimtól mindig kapok csokit, vagy amilyet nagyon szeretek, vagy valami újdonságot.

Különben meg az számít, hogy gondolsz rá.

2009. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem rajong a csokiért!:S

Inkább a virágokat szereti nagyon :D Tele a lakás virágokkal...


Apunak üvegsakk-ot veszek :D Sakk mániás,és most arra fáj a foga :D Megmondtam neki h. megveszem neki karácsonyra (:

2009. dec. 10. 09:25
 8/9 anonim ***** válasza:

:)) tényleg az a lényeg,h Tőled kapják és biztos nagyon örülnek majd bárminek.De itt van még egy ötlet:

ha virágot szeretnél venni és mondjuk kaspót,akkor a kaspót te magad is megtervezheted úgy,h : veszel egy sima fehéret és művészellátó boltban lehet kapni porcelánfestéket(különböző színekben)-ha kreatív vagy,akkor te is festhetsz rá vmi személyre szólót :))

2009. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
15:41 - köszönöm szépen! (:
2009. dec. 12. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!