Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a nőnek kell...

Miért mindig a nőnek kell engednie?

Figyelt kérdés

Ha egy házasságban vitatéma van, itt mindiog mindenki a férj oldalára áll. Volt egy kérdés, hogy a nő nem szeretné, ha a férje benn lenne a szülésnél. Ott a nő volt a gonosz, megfosztani ettől stb., nincs joga hozzá... Ha meg az a kérdés, h a pasi nem akar bemenni, a nő meg szeretné, ha vele lenne, akkor meg nincs joga ilyen kérni... mindenhol csak azt kell nézni, mi jó a pasinak??

Meg most van egy kérdés, ahol a nő költözne egy jobb, szebb helyre, jobb élet reményében, ami a pasinak napi kevesebb mint 1,5 óra utazást jelentene oda-vissza, ott is persze a pasinak adnak igazat (holott szerintem aki felfogta a kérdést, láthatja, hogy a jelelegi helyzetüknél csak jobb lehetne)


Miért mindig a pasinak az érdekeit kell nézni, miért vannak leszarva és elnyomva a nők?? Mindig a nőnek kellene engedni?? Mindig, minden körülmények közt???


2014. febr. 18. 11:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
14%

"Ha egy házasságban vitatéma van, itt mindiog mindenki a férj oldalára áll."



Aha.....akkor azért van, hogy válásnál 99%-ban a nőnek ítélik a gyereket, aztán meg jöhet a több százezres gyerektartás. (természetesen a gyereknek)


Meg az is véletlen, hogy válásnál legtöbbször a férfi kerül az utcára, még akkor is ha a nő egy fillért nem adott bele a ház árába.

2014. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Pont fordìtva van, itt általában unatkozó eltartottak vagy kismamák osztják az észt egész nap.
2014. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell mindig a nőnek engednie, de azért ne találjon már ki ésszerűtlen dolgokat. Ne haragudj, de nincs az a "jobb, szebb hely", ami miatt a férjemet napi 1,5 órás utazásra ítélném. (Ha vissza is, akkor 3? Mondjuk szerintem mindegy.)

Ezt az időt a velem (akinél van gyerek, vele is) töltött időből venné el, hiszen dolgozni nem lehet kevesebbet, aludni nem lehet kevesebbet. Marad a szabadidő.


Aztán lehet rinyálni, hogy a férjem sosincs otthon meg nem segít...

Nekem ne magyarázd, hogy ez bárkinek is jobb lenne. A szépség meg nem minden...


A házasság lényege a kompromisszum. Szülésnél is, költözésnél is, meg bármilyen kérdésben.

Ezek kisarkított témák. Tegyél fel egy kérdést, hogy kell-e tűrnie a nőnek, hogy mindig a férj dönt a programokról, vagy azt, hogy mire költenek, vagy hogy kell-e tűrnie a nőnek, ha verbálisan vagy fizikailag bántalmazzák. Meg fogsz lepődni, mit kapnak a férfiak...

2014. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%

Az enyém volt a szüléses kérdés.

Szerintem valamit félreérthettél, senki egy árva szóval sem írta, hogy gonosz vagyok, meg hogy nincs jogom a férjemet megfosztani ettől. :)

És eleve úgy is tettem fel a kérdést, hogy milyen kompromisszumos megoldás van.

Jól mondja az előttem szóló, egy kapcsolat a kompromisszumokról (is) szól. Természetesen mindkét fél (nem csak a nő) részéről. :)

2014. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Shai-Hulud ***** válasza:
85%

Ezt, hogy a nőnek kell mindig engednie, nem mondanád meg a feleségemnek is?

Na, lécci, lécci, lécci!

2014. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%

kell a francokat :)

De tény, hogy még mindig nincsenek egyenlő jogok és lehetőségek

2014. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
4es, akkor nem ugyan arról beszélünk
2014. febr. 18. 11:52
 8/32 A kérdező kommentje:

pl:

ha azt akarod hogy tonkremenjen a hazassagod akkor jo uton haladsz. zard ki a gyerek apjat a szulesbol sot a gyereknevelesbol is.Legyel osanya aki egyedul megold mindent egesszen addig amig egyedul maradsz es elvalt szulok majomszeretete osztod majd a gyereknek csungve rajta.


Aki igy gondolkodik mint te nem kapcsolatba valo.

A gyerek nem a tied kozos az apja es anya mindket szuloje ugyanolyan fontos neki es ez a szulessel kezdodik.

2014. febr. 18. 11:54
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Kerdezö, igazad van. En pl. a megcsalasos temakkal vagyok igy. Ha egy nö megy felre, akkor egy ordas k0rv@, es azonnal ki kell dobni, ha egy ferfi, akkor meg el kell neki nezni, mert "pasibol van". Nem tudom, de nalam nem igy müködik :)
2014. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Lehet, én erre gondoltam, ez az enyém:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2014. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!