Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nőnek van...

Szerintetek egy nőnek van joga elvetetni egy babát a párja tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Ma derült ki, hogy terhes vagyok. Fiatalok vagyunk, szeretnénk majd gyereket, de én még nem állok rá készen, és anyagilag sem tartunk ott. De valamiért egyszerűen nem akarok elmondani a barátomnak, nem akarom, hogy őt is bántsa ez a dolog, nem akarom hogy egyátalán tudjon róla. Nem tudom megmondani, hogy miért. Csak el akarom vetetni, mintha mi sem történt volna. Ezt megtehetem? Vagy mindenképpen tudnia kéne róla? Természetesen morális oldalról kérdezem, nem a jogi részére vagyok kíváncsi. Mit gondoltok?
2014. febr. 6. 22:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
89%
Megkérdezhetem,hogy milyen idősek vagytok? Szerintem elég bűntudatod lesz akkor ha elveteted, hát még akkor mekkora lenne, ha el is titkolnád párod elől. Jobb lenne, ha leülnél vele, és megbeszélnétek. Biztosan megért majd.
2014. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mindenképp tudnia kell róla. És azt tudnod kell, hogy sohasem lesz olyan, mintha mi sem történt volna...
2014. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem joga van tudni, és beszéljétek meg.

Szerinted haza tudnál menni este csak úgy, és odabújni hozzá, mintha mi sem történt volna???

2014. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
32%
És ha ne adjisten történik valami? Nem lehet babád többet vagy neked lesz valami bajod??? Mond el neki és beszéljétek meg!
2014. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
én 20 vagyok, ő 22. önfenntartók vagyunk, de én még suliba járok. nem vagyok kész erre.
2014. febr. 6. 22:29
 6/65 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem mondod el neki, később úgyis kiderül, talán még el is hagy emiatt. Ezt a terhességet ketten hoztátok össze, neki is viselnie kell a következményeket, persze neki sokkal kellemesebb lesz mint neked. De elhallgatni? Főleg ha szeretitek egymást, mi értelme?
2014. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is megbánnád, és nem felejted el. A párodat így becsapod, ráadásul még segíteni sem fog tudni, és ha idővel beszélnél vele erről, nem mondhatod el neki évekkel később.
2014. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el neki, könnyebb átvészelni neked is.
2014. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
84%
Számodra mi a fontos dolog amit megbeszélsz egy kapcsolatban, ha ez nem az????
2014. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
74%
Az iskolát mondjuk terhesen is meglehet oldani (én érettségi előtt állok, és a baba itt rugdos a hasamban) bár ehhez kitartás kell. Persze, ha nem szeretnétek megtartani, senki sem kényszerít rá, de a párodnak azért van köze hozzá, hisz az övé is a baba. Leültök, átbeszélitek a dolgokat, elmondjátok az érveiteket,a baba ellen vagy mellett. Hidd el jó, ha van aki lelkileg tud támogatni ilyen helyzetben.
2014. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!