Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem van egy albán barátom,...

Nekem van egy albán barátom, én pedig magyar lány vagyok. Köthetek vele házasságot itt Magyarországon? Ha igen akkor mi kell hozzá? és mennyi idő ezt elintézni?

Figyelt kérdés
új vagyok itt, és ezt a dolgot nem nagyon értem! kérlek segítsetek nekem!
2014. febr. 18. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy köthetsz, a fiunak kell bizonyitnia, hogy nem házas, gondolom a követségen ezt meg tudják neked mondani.
2014. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Kell egy papír, amivel azt igazolja, hogy nem házas. Plussz pár hivatalos dokumentumot le kell fordíttatni. És ahogy említették, a nagykövetségen biztosan segítőkészek lesznek. Sok boldogságot!
2014. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

a kovetkezok hiteles forditasa (Bajza utca)>

- utlevele

- szul. anyakonyvi kivonata

- igazolas, hogy nem hazas

- igazolas, hogy a veled (nev szerint megnevezve pntosan mindkettotoket) kotott hazassagnak az o orszagaban torvenyes akadalya nincs


+ a te irataid

kozosen megjelenni a lakohelyed szerint illetekes anyakonyvvezetonel es bejelenteni a hazassagkotesi szandekotokat


nekunk a bejelentestol szamitva fel evet kellett varni az engedelyre (de nalunk elkeveredtek a papirok, mint utobb kiderult - amikor betelefonaltunk, csak annyit mondtak, hogy meg nincs engedely, aztan mikor bementunk szemelyesen, akkor kiderult, hogy egyaltalan nem talalnak semmit...) altalaban par honapon belul megvan az engedely


o itt tartozkodik M.o.-on?

2014. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs! Mióta ismered, ill. mióta éltek együtt??
2014. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem lakunk együtt, és 1 hónapja vagyunk együtt! de ő már ezt szeretné. én még nem szeretnék sem házasságot sem összeköltözni. csak érdekelt nagyon! még nem nagyon tudom hogy ő milyen ember! szeretném megismerni a szokásait, az élet stílusát, mindent vele kapcsolatban! és ha így működik akkor szóba jöhet az összeköltözés!
2014. febr. 20. 12:57
 6/10 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! és amúgy igen itt lakik fehérváron
2014. febr. 20. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:
de jó, hogy nem ugrasz bele rögtön:) drukkolok nektek, néha tényleg nehéz összecsiszolódni, főleg ha más kultúrából jött. Tapasztalat mondatja velem, de ha szeretettel állsz a másikhoz menni fog:)
2014. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó kívánságot :) remélem menni fog minden!
2014. febr. 20. 22:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező mi újság azóta? Még mindig akarjátok egymást vagy azóta már szétmentetek?
2014. jún. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az albánok jó pasik? Izmosak?
2014. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!