Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Albán férfi magyar nő házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán férfi magyar nő házassága? Baja lehet egy magyar nőnek Koszovóban?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, hanem egy ismerősömről, nagyon aggódok érte. Együtt vannak egy ideje, persze nem tudok mindent de azért aggódom. Most pedig lehet, hogy házasság lesz, említette lehet, hogy Koszovóba kellene mennie emiatt. Hát nagyon aggódom, kérlek titeket akinek van ebben tapasztalata, meséljen, akár privátban is. Én nem mennék hozzá, nekem magyar férjem van, de ismerősömért nagyon aggódom. Lebeszélni úgysem tudom, talán nincs is jogom, de nézzem végig, ahogy tönkreteszi az életét? :(
2013. ápr. 25. 11:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Hosszabb időt töltöttem Albániában és Koszovóban. A magyarokat mindegyik helyen szeretik. A nők státusza eltér

a magyar nőkétől. Ezt figyelembe kell venni. A család náluk mindennél fontosabb, a gyerekeket nmeg egyenesen imádják.

2013. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
2013. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Tudnod kell hogy ott a nők alárendelt szerepben élnek ott nincs egyenjogúság, a család az első. Albániában voltam, barátságos nép.
2013. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mellékelt dokumentumot elolvasom.


Tisztában vagyok a nők alárendeltségével, emiatt is féltem ismerősömet. Gondolom nem mond el nekem mindent, de nagyon szerelmes, bár amit eddig nekem mesélt, szerintem a pali nem teljesen őszinte vele, akár azt is mondhatnám, hogy hazudik/füllent. Bár azóta lehet megváltozott. Ha esetleg valaki még tudna segíteni, hogy Koszovóban nem történhet ugye baja? Még sosem jártam ott...

2013. ápr. 25. 11:49
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igazad van, kérdező. Én Németországban élek, de itt rengeteg albán él, és én is azt vettem észre, hogy szeretnek hazudni. Ettől eltekintve tényleg barátságosak, de a fene tudja...
2013. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

1. A barátnő valószínűleg nagykorú, ha így dönt, az ő dolga. Mikor az ember hoz egy ilyen döntést, hogy megházasodik, legyen a férje albán, magyar, német vagy brit, vállalja az ezzel járó következményeket.


2. Koszovóban sem emberevő kannibálok élnek. Az embert megkéselhetik egy budai "úrinegyed" egyik félreesőbb sarkában is, és Koszovóban is szép számmal élnek normális családok. Fölösleges dolog magunkat annyira civilizált Európának tartani, hogy Koszovóba már be se tehetjük a lábunkat lepra-és döghalál veszélye nélkül.

2013. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Sajnálom szegénykét nem láttja,hogy csak az Eu

útlevél kell az úriembernek.Koszovó a Balkán balkánja, az albán maffia az egyik legnagyobb fehérnép kereskedő és drog importáló kft Európában.

2013. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát ez az, én is ettől félek! :(
2013. ápr. 25. 15:57
 9/18 88Móni88 ***** válasza:
73%
Én nem mennék bele ilyen kapcsolatba az tuti. Félnék, hogy elcserélnek kecskére :D
2013. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 88Móni88 ***** válasza:
Viccen kívül: Lehet, hogy szeretik a magyarokat, de ott még eszébe se jusson az egyenjogúság. A nőnek úgymond k*ss. Szüljön, szolgálja a férjét ez a feladata...
2013. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!