Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinél apás szülés volt:...

Akinél apás szülés volt: hogyan reagált a férjetek? A későbbi időszakban nem változott a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Több olyan kérdést is olvastam mostanában, ami az apás szülésről szólt, erről jutott eszembe. Vajon hogy bírják a szülés végignézését a férfiak? Mik a tapasztalataitok? És a későbbiekre van-e hatása annak, hogy bent volt?
2014. febr. 18. 15:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%

Én ott voltam.Nagyrészt a feleségem fejénél a kezemet fogta.Az meg,hogy volt vér meg egyéb más dolog.Istenem.Az a legkevesebb.Disznóvágásnál még cifrábbak vannak...

Én örültem,hogy láthattam megszületni a lányunkat!

2014. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem csillapodott a vágy. :) A férjem mellettem állt/ült végig, a lényeget csak az orvos és a szülésznő láthatta. És igen, volt hatása: azt hiszem, még jobban szeret azóta.
2014. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Nő vagyok, de válaszolok :) Én is sokat gondolkodtam ezen, de most, hogy már jól ismerem a férjemet, tudom, hogy nem engedném, hogy nézze, ha belegondolsz a nő sem látja a részleteket, akkor miért kell a férjet kitenni ennek. Persze sokan nagyon jól bírják és akarják is nézni a szülést, de azért néha felmerül bennem a gondolat, hogy ki tudja mit csinálnak utána a hálószobában. Nagyon sok rossz tapasztalatot hallottam már, úgyhogy én nem kockáztatnám meg azt, hogy ezért menjen tönkre a szexuális életünk. Nyilván nem mindenkire hat ez negatívan, de kérdés, hogy meg tudja-e ítélni előre, hogy milyen hatással lesz rá.
2014. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Férj (és kétszeres apa) vagyok. Ott voltam, mindent láttam, és a feleségemet ugyanúgy imádom, kívánom, mint azelőtt.
2014. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
53%

Én is nő vagyok.A mi családunkban volt ilyen, igaz, a dédszüleimnek.Dédipapára annyira rossz hatással volt a látvány, hogy utána nem nagyon volt szex többet közöttük.Bár állítólag azért nem, mert ő azt mondta, hogy nem akarja még egyszer kitenni a feleségét ilyen szenvedésnek, mint a szülés.

Az tuti, hogy én nem szeretném, hogy a férjem bent legyen a szülésnél.Ha ő nagyon, nagyon ragaszkodna hozzá, akkor lehet, hogy belemennék,de én nem tartom jó ötletnek.Egyszerűen semmi keresnivalója nincs ott, segíteni úgyse nagyon tud, azt meg minek nézze, hogy én ott fetrengek.Attól, hogy kint várakozik, még ugyanúgy szeret.Különben szerintem ezt a dolgot általában inkább a nők szokták erőltetni...

2014. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
A sógornőm nagyon akarta, hogy a férje bent legyen, a bátyám meg nagyon nem akart volna bemenni, végül annyit hisztizet neki a neje, hogy bent volt. Utólag, amikor megkérdeztük tőle, hogy milyen élmény volt, csak egy nagyon sötét tekintettel válaszolt. Hogy milyen volt utána a szex, azt nyilván sosem fogjuk megtudni, de sokatmondó, hogy évekkel később a második gyereknél már meg sem említette a sógornőm, hogy apás szülést szeretne...
2014. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Bátyám bent volt, a nő unszolására, sajnos náluk nem jól sült el. Később bevallotta ez volt az első lépés hogy eltávolodtak, sokáig csak szenvedő arca jelent meg előtte, még szex közben is, és nem ment neki hogy gyengéd legyen vele. Sajnos ő azok a kevesek közé tartozott aki nem jól kezelte a helyzetet...
2014. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Az én férjem bent volt és ellent kell mondjak az utolsó válaszolónak, mert hatalmas segítséget jelentett. Természetesen nem fizikailag, hanem lelkileg, érzelmileg. Aki még nem szült nem értheti, hogy ez milyen segítség. Ja, szexuális vonzalma semmit nem változott irányomban.
2014. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Bocsánat, közben írtak. Az 5-ös válaszolónak mondtam ellent.
2014. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván alkattól függ, ki hogyan reagálja le. Van egy ismerősöm, aki férfi létére elájult a szülőszobán. Azt mondta, az asszony szenvedését meg az egész orvosi szituációt nem bírta (látott eszközöket, véres gumikesztyűt). Azt nem tudom, később köztük mi volt, de a házasság még most is tart.

Egy másik ismerősöm meg élete élményének tartja, hogy benn lehetett a szülésnél. Még a köldökzsinórt is ő akarta elvágni.


Nőknél szintén így lehet ez: van, aki nem akarja megosztani a dolgot, van, aki igen. Én az előbbiek közé tartozom.

2014. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!